Najlepsza muzyka do gier i reklamy

Stworzyłem swoją pierwszą grę. To taka strzelanka on line, która, gdy wysłałem zwiastun, była dość dobrze oceniana. Każdemu podobała się moja muzyka do reklamy, więc nie mogłem zawieźć również gdy będę taką montował w mojej grze.

Muzyka do reklamy – jaka ma być?

muzyka do reklamyNie wiem, czy muzyka do reklamy powinna być bardzo ożywcza, czy też trochę delikatniejsza, by nie wzmagać agresji. U mnie wzbudziło lekką agresję royalty music, bo miałem z tym trochę problemów. No ale jakoś sobie poradziłem. Zamontowałem też muzykę, i niedługo wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. Moja dziewczyna jest ze mnie dumna. Mówi, że sama nigdy by nie umiała stworzyć czegoś takiego. Mówię jej, że to kwestia przyzwyczajenia, z czasem by załapała o co chodzi. Ja, jak byłem mały, to zawsze siedziałem przed komputerem. Wiedziałem co i jak, bo wujek z tatą mnie uczyli. Uczyłem się też programować, jak miałem może z osiem lat. Rodzice cieszyli się, że jestem taki pojętny, ale przecież dzieciaki zawsze wszystko szybko chłoną. Nie jestem jakoś specjalnie utalentowany. Na przykład, jeśli chodzi o język polski, to nigdy nie miałem z nim łatwo. To śmieszne, ale jak miałem czytać lekturę, to aż cały się trząsłem z nerwów. Tak nie lubiłem spędzać czasu przy książkach. Literatura to była dla mnie jakąś katastrofa. Wolałem swoją matematykę, i fizykę.

Gdy było dyktando w szkole, to całe miałem pokreślone na czerwono. Potem mama zabraniała mi pracy przy komputerze, dopóki nie poprawiałem ocen, i w ten sposób jakoś udało mi się zaliczyć rok. Inaczej bym nie miał motywacji.