Naklejki na ścianę w pokoju dziecięcym

Moja córka ma za miesiąc urodziny i chciałabym jej zrobić taki wyjątkowy prezent, który jej się spodoba. Mam przynajmniej taką nadzieję. Postanowiłam odświeżyć jej pokój. Zmienić jego wystrój. Okazja do tego nadaży się dzień przed jej urodzinami, ponieważ jedzie wtedy na wycieczkę szkolną i wróci w dniu swoich urodzin.

Naklejki na ścianę można łatwo odkleić

naklejki na ścianęAle przygotowania do tego muszę już zacząć teraz, ponieważ jeden dzień na gruntowną zmianę pokoju dziecięcego nie jest wystarczający. Ale z gotowym planem może się udać. Postanowiłam zmienić kolor ścian w jej pokoju. A w nich użyć jeszcze szablony malarskie. Wybiorę taki szbalon, który przedstawiać będzie jej ulubioną postać z bajki, którą zawsze ogląda na dobranoc. Uwielbia ją i będzie jej miło mieć ją na swojej ścianie. Rozważałam też czy rozpozna tą postać jeśli będzie ona odbita od szablonu. Dlatego też postanowiłam na jej starej szafce ponaklejać naklejki dla dzieci. One będą właśnie przedstawiały jej ulubioną postać. Mogę też zastanowić się czy naklejki ścienne będą dobre na samej górze tuż pod sufitem. Tam mogłabym przykleić takie małe naklejki tej postaci. Rozciągały by się po całej szerokości. Efekt może być zaskakujący. Może tak właśnie zrobię. Zobaczę w trakcie.Takie naklejki na ścianę można bardzo łatwo odkleić od ściany i nie trzeba się martwić, że odleci z naklejką kawałek ściany. Na całe szczęście, potem można jeszcze raz przykleić tą naklejkę i ona będzie się trzymać dość mocno. Wiem, to gdyż naklejki do kuchni mam od jakiś dwóch lat.

Po urządzeniu wszystkiego przyszedł czas na ocenienie prac przez najsurowszego sędziego, czyli mojej córki. Po powrocie zaprowadziłam ją od razu do pokoju i poprosiłam ją by powiedziała jak jej się podoba ta zmiana. Była bardzo zachwycona wszystkim, dosłownie.