Naprawa samochodu w dobrej cenie

Ostatnio jechaliśmy z mężem na małą wycieczkę. W sumie co jakiś czas jedziemy na jakiś krótki wyjazd. Bardzo to lubimy. Cieszyłam się tym razem bardzo bo mieliśmy naprawdę urozmaicony plan zwiedzania. Mąż chyba zresztą tez. 

Bardzo dobry warsztat samochodowy

warsztat samochodowy w LublinieW sumie mieliśmy zobaczyć miejsca, które chcieliśmy zobaczyć od dawna. Jak zwykle wybraliśmy się naszym samochodem, który do tej pory był niezawodny. Jednak tym razem było zupełnie inaczej. W sumie gdy prawie już dojechaliśmy do celu naszej wyprawy z samochodu zaczął wydobywać się dym. Mąż od razu zjechał na pobliski parking. Stwierdził, że jest to coś poważnego i że dalej nie będziemy mogli jechać. Nie wiedzieliśmy co mamy dalej robić. W końcu ktoś podszedł do nas na parkingu i powiedział, że niedaleko znajduje się dobry warsztat samochodowy i, że może warto było by tam podejść .Ucieszyliśmy się bardzo i poszliśmy tam. Od razu przyszedł z nami mechanik. Zobaczył na miejscu co się stało. Powiedział, że są w stanie naprawić samochód w ciągu kilkudziesięciu minut. Był to warsztat samochodowy w Lublinie właśnie. Przyjechał drugi mechanik lawetą i zabrało nasze auto.W sumie rzeczywiście naprawa ta nie trwała długo. Już po jakimś czasie samochód został naprawiony. Myślałam tez, że za tę usługę trzeba będzie sporo zapłacić. W końcu jednak to wszystko zostało wykonane tak szybko. Panowie postarali się żebyśmy mogli szybko kontynuować podróż. A jednak koszt tej naprawy nie był wysoki. Myślę, że u nas zapłacilibyśmy dużo więcej. 

Także byliśmy bardzo zadowoleni. Mogliśmy też jechać od razu dalej. A samochód w sumie od tamtego czasu nie zepsuł się. Co może świadczyć tylko o tym, że został w sposób jak najbardziej prawidłowy naprawiony. Szkoda, że u nas w mieście nie ma takich mechaników.