Nowoczesne zamki na kartę w hotelach

Wygoda w hotelu to podstawa, podobnie jak zapewnianie gościom miłych wrażeń i zachęcenie ich ponownego wybrania tego właśnie hotelu. Nie muszą to być duże rzeczy (jak na przykład barek w każdym pokoju czy wanna z hydromasażem), ale także drobiazgi. Wystarczy na przykład, że w drzwiach do pokoju pojawi się zamek elektroniczny.

Zamek na kartę – wygoda i komfort dla gości

zamek elektroniczny na kartę zbliżeniową cenaKażdy, komu zdarzyło się kiedyś zgubić klucze od hotelowego pokoju, szafki na basenie lub w innym miejscu, wie, że jest to niemiłe i stresujące. Do tego klucze mają tendencję do gubienia się w czeluściach torebek i kieszeni spodni i mieszania się z innymi kluczami. Dlatego właśnie wiele osób chwali sobie korzystanie z zamków elektronicznych, które otwierane są na kartę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ kartę można nosić na smyczy tak jak na przykład identyfikatory, więc jest lekka i zawsze pod ręką. Do tego jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne i niezawodne, a jeśli z jakiejś przyczyny zbraknie prądu, to wciąż można takie drzwi otworzyć awaryjnie standardowym kluczem. Dla gości hotelu noszenie ze sobą karty na smyczy będzie z pewnością wygodniejsze niż zabieranie małego kluczyka. Właściciele hoteli docenili już, zamek elektroniczny na kartę zbliżeniową cena jest sposobem na podniesienie w jakimś stopniu standardu hotelu, który dzięki zamkom na karty wydaje się bardziej nowoczesny i lepiej zorientowany na wygodę gości. Nie jest to przy tym drogie rozwiązanie, dlatego też stanowi opłacalną inwestycję.

Zamki elektroniczne otwierane na kartę zbliżeniową to nie tylko rozwiązanie dostępne w hotelach, ale też w wielu innych miejscach, szczególnie w zakładach pracy czy biurach. To prosty sposób na odcięcie dostępu osobom niepowołanym, a do tego bardziej zaawansowane systemy pozwalają na kontrolę, czyja karta została użyta do otwarcia drzwi.