Nowy pracownik w agencji reklamowej

Mój brat namówił mnie na założenie agencji reklamowej. Obaj posiadaliśmy doświadczenie, środki finansowe na rozkręcenie własnego biznesu i uznałem to za świetny pomysł. Każdy z nas miał inne zadania i rzadko razem pracowaliśmy. Brat głównie pracował w terenie a ja na miejscu.

Zatrudnienie doświadczonego pracownika w agencji reklamowej

agencja reklamowa poznańPewnego dnia do agencji przyszedł klient, który chciał podjąć stałą współpracę. Zgodziłem się na to mimo, iż nie miałem czasu, bo sam pracowałem w agencji. Zleceń wpadało coraz więcej i ledwo wyrabiałem się z terminami. Moja i brata agencja reklamowa poznań świadczyła usługi na wysokim poziomie i klienci chętnie do nas zaglądali. Uznałem, że przyszedł najwyższy czas, aby zatrudnić kogoś do pomocy. Brata o swojej decyzji poinformowałem natychmiast i zgodził się ze mną. Nowego pracownika do agencji reklamowej szukałem bardzo długo. Zależało mi, by była to osoba z ogromnym doświadczeniem i głową pełną pomysłów. Najważniejsza w tej pracy była kreatywność i takiej osoby poszukiwałem. Na ogłoszenie w końcu odpowiedział chłopak, który posiadał ogromne doświadczenie zawodowe. Pracował swego czasu w jednej z największych agencji reklamowych w mieście i pochwalił się licznymi sukcesami, które miał na swoim koncie. Zatrudniłem go od razu, ponieważ właśnie kogoś takiego poszukiwałem. Od razu dałem mu pierwsze zlecenie, które było najtrudniejsze. Poradził sobie z nim doskonale. Agencja reklamowa zyskała cennego pracownika i byłem z tego powodu dumny.

Z nowym pracownikiem dogadywałem się świetnie i dobrze mi się z nim pracowało. Brat rzadko bywał na miejscu, ale wykonywał mnóstwo pracy i przynosiło to agencji spore zyski. Warto było otworzyć ten biznes o czym przekonywałem się każdego dnia coraz bardziej.