Oferty dla klientów w profesjonalnych teczkach

 

Poważnie traktowałem swoją pracę i tego samego wymagałem od innych. Byłem doskonałym negocjatorem i to dzięki mnie firma zyskała tak wiele korzystnych kontraktów. Klientów przybywało i nie byli to zwykli przedsiębiorcy, ale też duże i cenione na rynku spółki.

Zainwestowanie w profesjonalne teczki do ofert

teczki ofertoweOferty woziłem w tekturowych teczkach i po jakimś czasie zacząłem odczuwać z tego powodu lekki dyskomfort. Odwiedzałem duże i poważne firmy a wręczałem im dokumenty z szarej teczce. Poszedłem do szefa i powiedziałem, że trzeba zainwestować w profesjonalne teczki ofertowe, bo jak chcemy liczyć się na rynku, to nie możemy w takiej formie jak dotychczas przekazywać ofert. To nie było profesjonalne. Szef od razu przyznał mi rację i przeprosił, że sam wcześniej o tym nie pomyślał. Samodzielnie postanowiłem zamówić teczki, bo doskonale wiedziałem jakie były mi potrzebne. Najważniejsze dla mnie było, żeby taka teczka ofertowa posiadała nazwę firmy, bądź chociaż logo i dlatego teczki zamówiłem. Sam wysłałem projekt, który miał pojawić się na teczkach. Wszystkie teczki zamówiłem w kolorze czarnym, bo kolor ten był prestiżowy. Zaznaczyłem, że zależy mi na szybkiej realizacji i dostosowano się do mojej prośby. Po dwóch dniach już przekazywałem kontrahentom oferty w profesjonalnych teczkach i od razu każdy to docenił. Każda teczka miała miejsce na długopis, który tam umieszczałem. W firmie były dostępne długopisy z logo i idealnie pasowały do czarnych teczek ofertowych.

Z czasem przydzielono mi asystenta, który odciążył mnie w licznych obowiązkach. Dzięki temu miałem więcej czasu dla klientów i podpisałem jeszcze więcej umów. Szef mnie doceniał, bo byłem jego najlepszym pracownikiem. Dostawałem regularnie dodatkowe premie za pracę.