Ojciec wysyła list do córki w kopertach bąbelkowych

To już rok jak moja Julka jest za granicą. Często rozmawiamy przez skype, ale ostatnio postanowiłem, że jej zrobię niespodziankę i napiszę do niej list. Dawno nie rozmawialiśmy z uwagi na różnicę czasu a chciałem się z Julką podzielić wieloma informacjami.

Koperty bąbelkowe często używane

koperty bąbelkowePoszedłem do naszego osiedlowego sklepu, ażeby kupić koperty bąbelkowe w różnych kolorach dla żony, która ma kilka drobiazgów do wysłania. W sklepie było sporo ludzi, ale cierpliwie czekałem na swoją kolej. Już nawet w głowie sobie układałem treść listu do córki. Jakiś klient przede mną wybierał papier do plotera co mnie bardzo zainteresowało, ponieważ zastanawiałem się co się drukuje na takim papierze. Nie śmiałem pytać, dlatego uznałem, że sprawdzę w internecie informacje. Jakaś kobieta przede mną pytała czy jest koperta c6 i kupiła całe opakowanie. Kiedy w końcu przyszła moja kolej to powiedziałem, że potrzebna jest mi koperta b5 i chciałbym kupić jakąś papeterię, ponieważ wysyłam list do córki, która mieszka za granicą i chciałbym, ażeby papier był bardzo ładny. Ekspedientka bardzo dobrze zna moją córkę, ponieważ chodziły razem do szkoły i zaczęła mnie pytać do u Julki słychać. Chwilę porozmawialiśmy i wróciłem do domu, ażeby napisać list. Zastanawiałem się, czy koperta b5 mi wystarczy i pomyślałem, że mogłem wziąć większą, ale ostatecznie na pewno sobie poradzę. Kiedy ja pisałem list do córki, to żona pakowała coś w koperty bąbelkowe i je adresowała. Żona prowadzi sprzedaż wysyłkową i bardzo często wysyła koperty bąbelkowe. Jak będzie szła na pocztę to dam jej mój listo do wysłania.

Okazało się, że koperta b5 była wystarczająca co mnie bardzo ucieszyło. Córka na pewno się mile zaskoczy jak dostanie ode mnie wiadomość w takiej formie. To jest mój pierwszy list, który do niej wysyłam.