Opakowania jednorazowe – kolejny pomysł na biznes

Moja koleżanka jest osobą dość kreatywną. Ona to ciągle ma jakieś pomysły na biznes. Właściwie, co się spotykamy, to mi o czymś nowym opowiada. Oczywiście, gdyby rzeczywiście miała zmysł przedsiębiorcy, to w końcu zrealizowałaby jakiś ze swoich genialnych pomysłów, a nie tylko pozostawała w sferze marzeń i snów.

Jak wykorzystać dobrze opakowania jednorazowe?

talerze jednorazowe

Cóż, ona chyba jednak woli opowiadać mi te swoje historie, żebym to ja może w końcu podjęła ryzyko i zrealizowała jakiś z genialnych pomysłów Angeliki. Przy zeszłotygodniowym spotkaniu opowiadała mi o tym, że warto byłoby zainwestować w naczynia jednorazowe. Mówiła, że niby każdy z nich korzysta. Takie na przykład bardzo dobre opakowania jednorazowe jej zdaniem są powszechnie potrzebne na weselach, bo przecież nadmiar ciasta zawsze się gościom pakuje. Gadała jak najęta, jak to ona ma w zwyczaju. Mi tam niezbyt się ten pomysł podobał. Miewała już lepsze. Kiedyś wymyśliła sobie, że będzie latać balonem z wycieczkami, ale oczywiście nie zaczęła nawet się orientować, co musi zrobić, aby zacząć. Teraz uznała, że sztućce jednorazowe to jest to. Są w każdym supermarkecie, więc ona najlepiej to będzie je produkować. W myślach już postukałam się w głowę, bo przecież ona zielonego pojęcia nie ma, jak wygląda produkcja i ile to potrzeba zachodu, aby taką halę produkcyjną otworzyć. Poza tym, skoro talerze jednorazowe są już wszędzie, to najwyraźniej, przynajmniej moim zdaniem, nie potrzeba nowego producenta. No chyba, że chciałaby produkować jakieś nadzwyczajne kubki jednorazowe w niesamowite wzorki czy coś w tym stylu.

Tak jej zresztą powiedziałam, a ona zapaliła się do tego pomysłu. Tak, tak, ona będzie produkować naczynia jednorazowe z wyższej półki – tak mi zapowiedziała. Śmiać mi się już chciało, bo ją znam i wiem, że za tydzień będzie miała na pewno nowy pomysł.