Opakowania tekturowe i własny biznes

 Wykonywaniem biżuterii zajmowałam się już od czasów gimnazjum. Wtedy oczywiście używałam tylko tańszych koralików, sznureczków i tym podobnych. Potem zaczęłam kupować lepszej jakości materiały, a moje wzory stały się bardziej skomplikowane i wysublimowane.

Opakowania tekturowe do pakowania biżuterii

producent opakowań tekturowychNa studiach miałam już własną stronę internetową, kilkadziesiąt wzorów i małych kolekcji biżuterii. Sprzedawałam ja głównie wśród znajomych i rodziny, czasem coś mi się udawało sprzedać na portalach aukcyjnych, ale to pojedyncze sztuki, na małą skalę. Chciałam mieć jednak prowadzić nieco większą sprzedaż, żeby móc się z tego utrzymywać. Dlatego tez stworzyłam własny sklep internetowy i dawałam więcej ogłoszeń w internecie. Wtedy moja sprzedaż nabrała rozpędu. Potrzebne były mi jednak akcesoria potrzebne do wysyłki mojej biżuterii. Dobrze, ze producent opakowań tekturowych ma także ofertę dla małych przedsiębiorców, takich jak ja. Do tego potrzebowałam głównie różnych wypełniaczy, nie tylko folii bąbelkowej, ale także styropianów. Biżuteria jest bardzo delikatna, więc trzeba ją dobrze zabezpieczyć żeby w transporcie nic im się nie stało. Całość musi być zapakowana w ciasno owinięte opakowania tekturowe, dobrze oklejone taśmą klejącą. Teraz byłam przygotowana na wszystko. Moja biżuteria się dobrze sprzedawała, reklamowałam się w internecie, i ze wszystkim się wyrabiałam. Wysyłka szła mi szybko i sprawnie. Do tej pory nikt z odbiorców nie skarżył się na transport, co mnie bardzo cieszyło.

Opakowania tekturowe są najlepsze do pakowania biżuterii. Są lekkie, ale trwałe, małe, ale dobre do pakowania. Do tego są bardzo tanie, szczególnie jak zamówiłam bardzo duża ilość, żeby było na przyszłość. Kartony chowają się spokojnie do szafy, więc nie zajmują mi miejsca w pokoju.