Organizacja ślubu a fotograf

Hey, ale mam dzisiaj słaby dzień, naprawdę taki totalnie kryzysowy. Wszystko dziś poszło nie tak jak miało. Kurczę, ja wiedziałam, że organizacja wesela to nie jest taka prosta sprawa, jednak mimo wszystko wydawało się, że ja doskonale sobie z tym poradzę sama.

Fotograf się na pewno przyda

fotografW końcu jestem mistrzem w organizacji wszelkich uroczystości. No tak, tylko pomaganie w organizacji przyjęć dla swoich przyjaciółek, to coś zupełnie innego niż własny ślub. Tutaj stres oraz oczekiwania są już zupełnie inne. Jejku, naprawdę dzisiaj Częstochowa stała się dla mnie największym miastem na świecie. Nogi mi odpadają, a miałam załatwić tylko dwie rzeczy, po pierwsze fotograf i tak zwana fotografia ślubna, a po drugie wideofilmowanie. Uwierzcie mi chodziłam od zakładu do zakładu, od studia do studia i nie znalazłam nikogo?! Rozumiecie, nie znalazł się żaden fotograf, który miałby wolny termin na dzień mojego ślubu. Byłam chyba w trzydziestu, a może nawet pięćdziesięciu miejscach. Kurczę, wiecie, ja cały czas myślałam, że taka kwestia, jak fotografia ślubna, czy właśnie to wideofilmowanie będzie najłatwiejsza do załatwienia, a tu proszę psikus, fotograf nieobecny. Jestem załamana, szczerze. Naprawdę myślałam, że ja to wszystko idealnie sobie rozplanowałam. Niestety do ślubu pozostało sześć miesięcy i to jest chyba ten moment, w którym będę musiała poprosić moich bliskich o pomoc. Niestety ta cała sprawa ze ślubem mnie przerosła… Kurczę mieszkając w takim mieście, jak Częstochowa, chyba powinnam skorzystać z okazji i może poprosić siły wyższe o pomoc, może góra jakoś doda mi sił.

Dobra, moi kochani, to tyle na dzisiaj, kładę się do wanny, bo zaraz nogi mi poodpadają! Trzymajcie za mnie kciuki, mam nadzieję, że jutro obudzę się w lepszym nastroju. Pozdrawiam! Polecam Wam jeszcze na koniec firmę fotokrajs.pl. Robią bardzo ładne zdjęcia i filmy.