Oryginalne buty ze sklepu internetowego

Chłopaki z klasy to zawsze nosili jakieś fajne buty. Maćka to było stać na markowe obuwie i tylko takie nosił. Ja miałem zwykłe buty, bo rodzice nie mieli pieniędzy, żeby kupować mi takie drogie rzeczy. Moim marzeniem było posiadanie konkretnej pary butów, które kiedyś widziałem w sklepie.

Oryginalne buty kupione w atrakcyjnej cenie

adidas zx fluxDostawałem od rodziców co miesiąc kieszonkowe, ale nie wydawałem ani grosza. Postanowiłem odkładać pieniądze na zakup sportowych butów, które sobie upatrzyłem. Były to buty marki adidas zx flux i sukcesywnie odkładałem każdą złotówkę na ich zakup. Kolega podpowiedział mi, że jak zamierzam te buty kupić to lepiej, żebym sprawdził ofertę sklepu internetowego, bo tam na pewno będzie taniej. W stacjonarnym sklepie przymierzyłem te buty, bo chciałem się upewnić w kwestii rozmiaru. Dzięki temu mogłem dokonać zakupu przez internet nie ryzykując, że wybiorę zły rozmiar i buty będę musiał odesłać. Kiedy miałem w końcu uzbierane pieniądze to przejrzałem oferty różnych sklepów internetowych. Dobrze trafiłem, bo zaczynały się wyprzedaże obuwia sportowego i te buty znalazłem w jednym ze sklepów w niższej cenie. Kosztowały o ponad sto złotych mniej i była to dla mnie ogromna szansa. Znalazłem swój rozmiar i od razu złożyłem zamówienie. Wybrałem przesyłkę za pobraniem, bo miałem przy sobie gotówkę i nie było jak wysłać pieniędzy przelewem. Z drugiej strony to była najlepsza forma dostawy, bo buty dostałem już następnego dnia z samego rana.

Buty od razu założyłem do szkoły i koledzy od razu je pochwalili. Był to jeden z najnowszych modeli dostępnych na rynku i wielu z moich kolegów chciało mieć takie same buty. Nosiłem je z dumą i czyściłem codziennie. Rodzice byli dumni, że odłożyłem na te buty sam pieniądze.