Otwarcie nowego biznesu – projektowanie wnętrz

Właśnie skończyłam studia. Planuje otworzyć swoja działalność gospodarczą. Jestem osoba przebojową. Nie boję się pracy. Lubie wyzwania i czuję, ze to jest właśnie mój czas. Wiem jak ma wyglądać moje życie i chce zacząć to realizować.

Konkurencyjne projektowanie wnętrz – mój pomysł na biznes

projektowanie wnętrz

Studiowałam w miejscowości Szczecin. To moje miasto rodzinne i czuję siew nim dobrze. Nie zamierzam nigdzie wyjeżdżać. Tutaj chciałabym się osiedlić na stałe. Na studiach brałam udział w wielu szkoleniach i kursach. Ukończyłam studia z bardzo dobrymi wynikami i wyróżnieniami. Brałam udział także w stażu pół rocznym, który odbywał się za granicą. Uczyłam się tam od najlepszych zagranicznych specjalistów. Niedrogie projektowanie wnętrz Szczecin z takimi sławnymi nauczycielami to było dla mnie bardzo duże przeżycie. Bardzo wiele się od nich nauczyła. Inaczej podchodzę już do mojej pracy. Ciesze się, że miałam możliwość wzięcia udziału w tym stażu. Aranżacja wnętrz to moje hobby i chciałabym związać z tym moja przyszłość. Moja siostra jest architektem wnętrz. Jest ode mnie dziesięć lat starsza i to od niej się wszystko zaczęło. Patrzyłam często jak siostra pracuje. Wiele się od niej nauczyła. Kiedyś nie wiedziała, że architekt wnętrz to taki ciężki zawód. To bardzo duża odpowiedzialność. Siostra bardzo profesjonalnie podchodziła i podchodzi do każdego zamówienia. Ma również swoją firmę. Bardzo dobrze jej idzie. Chciałabym iść w jej ślady. Projektowanie wnętrz bardzo mi się podoba. Wydaje mi się, że nadaję się do tej pracy. Na studiach zdobyłam bardzo wiele wyróżnień za zaangażowanie przy wielu projektach.

Firmę chcę założyć na początku w domu. Będę z klientami spotykać się na mieście bądź u nich w firmach czy domach. Muszę przygotować stronę internetową i reklamę, żeby klienci dowiedzieli się o mojej działalności.