Otwieram sklep z kombinezonami na motor dwuczęściowymi

Otworzyłam mały sklepik dla fanów jazdy na motorze. Mój narzeczony zaraził mnie tą pasją. Poznaliśmy się na imprezie. Dobrze się razem bawiliśmy więc wymieniliśmy się numerami. Krzysiek szybko do mnie zadzwonił i zaproponował spotkane za dwa dni. Umówiliśmy się w mieście. Zjedliśmy sobie kolację i Krzysiek zaproponował, ze mnie odwiezie do domu.

Kombinezon na motor dwuczęściowy prezentował się ładnie

kombinezon na motor dwuczęściowyJak zobaczyłam że przyjechał motorem to od razu powiedziałam, ze nie wsiądę. Krzysiek dał mi kask na motor nolan. Powiedział, ze to jest kask najlepszej firmy więc nie muszę się niczego obawiać. Ja w trakcie naszej randki nie zauważyłam nawet, że Krzysiek miał buty motocyklowe alpinestars. Byłam chyba zestresowana naszym spotkaniem. Dopiero jak stanęliśmy przy motorze to zwróciłam uwagę na jego kombinezon. Polecany kombinezon na motor dwuczęściowy prezentował się ładnie. Jak siedzieliśmy Krzysiek miał zdjętą kurtkę więc spodnie nie były widoczne. Teraz już jestem zarażona pasją i zdecydowałam się na otworzenie sklepu. Zamówiłam kaski od najlepszego dostawcy. Kaski nolan n21 mają przyjechać kurierem. Zamówiłam także nolan n87 bo dostawca zaproponował mi na nie dobrą cenę. Mój sklepik nie będzie duży. Na stanie będę miała kilkadziesiąt rzeczy a resztę będę zamawiać specjalnie dla moich klientów. Planuję w przyszłości otworzyć także sprzedaż przez internet. Buty motocyklowe alpinestars mam otrzymać jutro. Firma poinformowała mnie, ze miała problemy ze skompletowaniem dla mnie butów ale już udało się wszystko rozwiązać.

Krzysiek powiedział, że towary które zamówiłam będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez jazdy na motorze. Uwielbiam także branie udziału w zjazdach motocyklistów, które organizuję z Krzyśkiem. Dla stałych klientów przewiduję specjalne rabaty.