Permanentnie zrobione brwi

Jestem blondynką o jasnej karnacji. Zawsze denerwowało mnie to, że ja mniej więcej raz na dwa tygodnie muszę iść chodzić i robić sobie hennę bo inaczej nie widać moich brwi. No taki mam typ urody. Jednak nigdy nie pasuje mi to żeby umawiać się do kosmetyczki. 

Dobrze wykonany makijaż permanentny

makijaż permanentny rybnikZajmuje mi to po prostu sporo czasu. Zawsze gdy idę na hennę muszę trochę szybciej wyjść z pracy a nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja. W sumie pewnego dnia koleżanka z pracy spytała się mnie dlaczego nie zrobię sobie makijażu permanentnego brwi. W sumie to rozwiązało by mój problem na dłuższy czas a do tego takie brwi wyglądają dużo lepiej. Stwierdziłam w sumie, że makijaż permanentny rybnik to bardzo dobry pomysł. Koleżanka poleciła mi też kosmetyczkę, która bardzo dobrze wykonuje tego typu makijaż. Zadzwoniłam tam i od razu umówiłam się na wizytę. Okazało się, że mogę przyjść nawet w sobotę i przynajmniej chociaż raz nie będę musiała szybciej zwalniać się z pracy. W sobotę byłam troszkę zdenerwowana bo jednak nie wiedziałam co mnie czeka. Kosmetyczka, do której poszłam okazała się być bardzo miłą osobą. Powiedziałam dokładnie jakbym chciała żeby moje brwi wyglądały. Pani wyrysowała je według moich sugestii a potem wykonała makijaż. Wszystko nie trwało jakoś bardzo długo. Gdy zobaczyłam się w lustrze byłam bardzo zadowolona z efektu. Za jakiś czas będę musiała przyjść jeszcze raz na wizytę żeby sprawdzić jak barwnik mi się przyjął. Jednak już teraz widziałam, że na pewno jest to lepiej zrobione niż najbardziej profesjonalnie wykonana henna.

Najważniejsze jest też dla mnie to, że na dłuższy czas będę miała spokój z brwiami. Teraz gdy mam wykonany ten makijaż w sumie całe oka i twarz wyglądają lepiej. A ja tym samym czuję się lepiej ze swoim nowym wizerunkiem.