Piękne długopisy marki Parker

Kiedy moja córka miała otrzymać wyniki rekrutacji na studia, byłem tym faktem bardzo przejęty. Chciałem, aby wszystko poszło zgodnie z jej planami, tak by mogła spełniać swoje marzenia. Wierzyłem w nią całym sercem i czułem, że dobrze jej się powiedzie. Dlatego też miałem w zamiarze sprawić jej drobny upominek właśnie z tej okazji. Tym prezentem miał był markowy długopis.

Zakup przepięknego długopisu Parker 

klasyczny długopis parkerGdy nadszedł dzień ogłoszenia wyników rekrutacji na wymarzone studia mojej córki, byłem zestresowany. Całym sercem chciałem, aby moja pociecha mogła się dalej realizować na wyższym szczeblu edukacji. Byłem jednak niemal pewien, że to jej się uda, dlatego też postanowiłem się przygotować do tej wielkiej chwili i zakupić swojej córci prezent z okazji dostania się na studia. Nie było to nic wyszukanego, ale za to praktycznego. Poszedłem więc do dobrze wyposażonej księgarni i tam zakupiłem klasyczny długopis Parker. Kiedy wróciłem do domu, moje dziecko rzuciło mi się na szyję, płacząc ze szczęścia. Wtedy już wiedziałem, że mam czego jej gratulować. Od razu też wręczyłem jej świeżo zakupiony podarek. Muszę przyznać, że widziałem po jej twarzy, że bardzo się jej spodobał. Długopis był naprawdę piękny! Był w klasycznym odcieniu złota i miał też czarne, ozdobne elementy. Miałem nadzieję, że przysłuży się mojej ukochanej córce w nauce. Czekał na nią niełatwy kierunek studiów, ale wierzyłem, że doskonale sobie poradzi.

Moja córka studiuje już od kilku miesięcy i z kierunku studiów jest bardzo zadowolona. Kiedy wraca do domu, zawsze towarzyszy jej piękny długopis marki Parker, który ode mnie otrzymała w prezencie z okazji pozytywnej rekrutacji. Jestem ze swojego dziecka bardzo dumny. Wierzę, że dalej będzie tak fantastycznie się uczyć i spełniać swoje marzenia.