Piękny salon studenta projektowania wnętrz

Prowadzę firmę meblową. Właśnie otwieram swój pierwszy stacjonarny sklep w Bydgoszczy. Jestem bardzo podekscytowany tym faktem, ponieważ liczę iż teraz mój biznes wypłynie na naprawdę szerokie wody. Jako, że zależało mi na nowoczesnym wyglądzie nawiązałem współpracę z młodym, ambitnym studentem.

Początkujący projektant wnętrz zadbał o wystrój 

Projektant wnętrz BydgoszczWiedziałem, że samo urządzenie sklepu będzie dla mnie zajęciem niezwykle trudnym jak również czasochłonnym. Wynająłem dużą powierzchnię, ponieważ zależało mi na tym, aby zaaranżować sklep na kształt mieszkań albo pomieszczeń. Z zaprzyjaźnionych sklepów zdecydowałem się na fotele, kanapy oraz obicia różnego typu ponieważ sam tego nie produkowałem. Umówiliśmy się na umowę biznes to biznes i wszystkim to pasowało. Musiałem tylko znaleźć odpowiednią osobę, która zadba o atrakcyjne wyeksponowanie wszystkich produktów. Na całe szczęście nie musiałem długo czekać i młody projektant wnętrz Bydgoszcz pojawił się w moim zespole. Wiedziałem, że teraz już będzie dobrze i z otwarciem nie będę musiał dłużej czekać a po prostu ruszyć z kopyta. Projektant był profesjonalistom w każdym calu co dodatkowo mnie ucieszyło – wiadomo z jakich względów. Od razu zaczął aranżować wnętrze sklepu, dzięki czemu prace nabrały tempa. Przygotował kilkanaście naprawdę świetnych aranżacji – od pomieszczeń jasnych aż po ciemniejsze. Pokoje dla dzieci, salony, łazienki i kuchnie. Otwarcie sklepu za tydzień, wiec do naszych wnętrz musimy dobrać jeszcze jakieś ozdobne detale.

Trzeba iść do przodu i się rozwijać. Jeśli zostanie wykupiona ekspozycja na jej miejscu stanie nowa, z zupełnie nową aranżacją ponieważ nasza współpraca uważam, że będzie niezwykle owocna. Muszę tylko śledzić śwatowe trendy, chce być najlepszym producentem.