Pierścionki z diamentami oczami klienta

Moja kobieta uwielbia złoto. Ma mnóstwo biżuterii, którą często zmienia. Ostatnio u nas we Wrocławiu pojawił się nowy sklep jubilerski, więc postanowiłem się do niego wybrać. Na miejscu były dostępne liczne obrączki ze złota oraz srebra.

Diamenty i kamienie szlachetne

diamentyMnie głównie interesowały pierścionki, ponieważ moja kobieta tę biżuterię uwielbia najbardziej. Była tam różnego rodzaju biżuteria, która zawierała prawdziwe diamenty z wrocławia, szmaragdy czy onyks. Wybór był naprawdę ogromny i w sumie nie mogłem się zdecydować. Miałem do wyboru piękne pierścionki i poprosiłem ekspedientkę o pomoc. Poleciała mi odpowiedni pierścionek dla mojej kobiety i byłem zadowolony. Dowiedziałem się przy kasie, że w sklepie oferowana jest naprawa biżuterii i od razu postanowiłem z tego skorzystać. Mariola ma w domu mnóstwo zerwanych łańcuszków oraz bransoletek i przyniosę je do tego sklepu, ażeby została przeprowadzona naprawa biżuterii, którą moja Mariola tak bardzo lubi. Nic jej nie powiem, ponieważ będzie to dla niej niespodzianka. Kiedy wyszedłem ze sklepu to od razu wróciłem do domu. Mariola miała dzisiaj zostać dłużej w pracy, więc niezauważenie zabiorę jej zepsutą biżuterię. W pudełku były pierścionki ze złota, korale oraz trzy obrączki, ale łańcuszków i bransoletek nie mogłem znaleźć. Nagle przypomniałem sobie, że Mariola zepsutą biżuterię trzyma osobno. Znalazłem pudełko i od razu ruszyłem z powrotem do sklepu. Już nie było tej ekspedientki, która mnie obsługiwała. Powiedziałem mężczyźnie, który tam był, że interesuje mnie naprawa biżuterii i przyniosłem zerwane łańcuszki.

Facet wycenił naprawę, która okazała się bardzo tania. Od razu zgodziłem się na zrobienie wszystkich łańcuszków. Odbiór jest możliwy w piątek, co bardzo mi odpowiada. Zrobię Marioli niespodziankę na weekend.