Podejmuję pracę jako prawnik dla firmy

Od dłuższego czasu szukałem jakiegoś dodatkowego zajęcia, które pozwoli mi na wypełnienie nadmiaru wolnego czasu. Obecnie pracuję w kancelarii na pół etatu i mogę pozwolić sobie na dodatkową pracę. Znam doskonale prawo medyczne, co jest moim dodatkowym atutem, który zresztą w kancelarii jest bardzo ceniony.

Będę pracować jako prawnik dla firmy

Prawnik dla firmyZastanawiałem się jakiej firmie przydałaby się opieka prawna i doszedłem do wniosku, że poszukam potencjalnego pracodawcy na własną rękę. Chcę pracować jako prawnik dla firmy, ponieważ zarobię na tym naprawdę sporo. Przede wszystkim interesowały mnie takie firmy, które oferują ściąganie należności, ponieważ jest to branża, w której taka opieka prawna jest niezbędna. Znalazłem mnóstwo takich przedsiębiorstw i wystosowałem do nich swoją ofertę na opiekę prawną. Zaznaczyłem, że mogę pracować jako godny polecenia prawnik dla firmy tylko na pół etatu, co będzie zdecydowanie wystarczające. Mam własne biuro, dlatego tworzenie miejsca pracy nie jest wymagane. Mogę pracować zdalnie jako prawnik dla firmy i pojawiać się na miejscu w sytuacji, która wymaga mojego osobistego stawienia się. Odezwał się do mnie facet, który oferuje ściąganie należności od niedawna. Powiedział, że jest mu potrzebna opieka prawna i cieszy się, że do niego wysłałem ofertę. Spotkaliśmy się na neutralnym gruncie, żeby swobodnie omówić warunki współpracy. Ucieszył się, że znam prawo medyczne, ponieważ planuje podpisać nową umowę na współpracę, gdzie takie prawo medyczne musi być znane. Współpracę podjęliśmy od razu i na warunkach, które zaoferowałem.

Mam dodatkowe zajęcie jako prawnik dla firmy i cieszę się, że będę miał zajęty czas. Lubię pracować i wiem, że moja opieka prawna na pewno zadowoli klienta. Jestem dobry w swoim zawodzie. Wszystko się układa po mojej myśli.