Pojemny kompresor wysokociśnieniowy

 

Jako fan dwóch kółek zawsze dbam o to, by mój pojazd był zadbany. Bieżące naprawy, odpowiednie naoliwienie mechanizmów, sprawne hamulce i przerzutki zapewniają przyjemność z jazdy. Lubię jeździć w dalekie podróże, dlatego muszę również pamiętać o tym, by zawsze pakować odpowiedni inwentarz. Każdemu jednak w roztargnieniu zdarzy się czegoś zapomnieć.

Wydajny kompresor o dużej pojemności

sprężarka powietrza 300lW zeszłym miesiącu wybrałem się w podróż do źródła rzeki Łyna. To nie była daleka wyprawa, zaledwie czterdzieści kilometrów. Dzień wcześniej późno wróciłem do pracy i zapomniałem ustawić budzika. W związku z tym wstałem późno i bardzo szybko się pakowałem. I właśnie przez ten pośpiech zapomniałem spakować pompki do roweru. Od wielu lat nie zdarzyło mi się, by pękła mi opona, więc musiało mi się to przytrafić właśnie tego dnia. Wydarzyło się to w momencie, w którym chciałem już wracać do domu. Postanowiłem zapukać do przypadkowego domu i poprosić o pomoc. Na szczęście trafiłem na odpowiednich ludzi. Pomocna okazała się sprężarka powietrza 300l pojemności. Urządzenie uniwersalne nadające się zarówno do pompowania małych i dużych opon, ale także do malowania ścian, wydmuchiwania pyłów z części do maszyn. Sposób stosowania zależy wyłącznie od zastosowanych końcówek. Zastosować można je również do rozwiązania mojego problemu. Szybko naprawiłem koło, a ludzie, którzy mi pomogli zaprosili mnie nawet na obiad. Niestety musiałem im odmówić- zbyt obfity posiłek mógł utrudnić mi podróż, a nie chciałem nabawić się nieprzyjemnej kolki.

Przeżyłem kolejną, niesamowitą przygodę i mam na koncie następne wspomnienie. Chociaż wycieczka jednodniowa i lekka to poznałem fascynujących ludzi. Na takich również mi zależy. W końcu chodzi o to, by dobrze spędzić wolny czas i realizować swoje pasje. Moją bez wątpienia jest kolarstwo.