Pokazanie się z eleganckiej strony

Mój tata zawsze ludziom się kojarzy jako ten surowy facet sukcesu. A tylko dlatego, że tak zachowuje się w stosunku do obcych ludzi i tych za którymi nie przypada. Przynajmniej tak twierdzi, ja uważam jednak inaczej. On to robi bo po prostu lubi i nigdy bym nie uwierzyła, że taki jest naprawdę. Bo zawsze on jest przy nas i zawsze oferuje swoim wsparciem w każdej sprawie.

Eleganckie przyjęcie interesantów

elegancki serwis do kawyTeż mi się wydaje, że te zachowanie jest uwarunkowane tym jaki wykonuje zawód. Bycie dobrym adwokatem nie jest wcale łatwe, a powiedzieć że taki jest też nie jest do końca prawdą. Jakoś jak coś zepsułam albo czegoś nie rozumiałam to wykazywał się cierpliwością i zrozumieniem. Dlatego chciałabym mu kupić elegancki serwis do kawy za moją pierwszą wygraną sprawę w podzięce za to czego mnie nauczył. Więc poszłam do sklepu z porcelaną i znalazłam, bardzo elegancki czarny serwis do kawy z delikatnymi pozłacanymi wzorkami. Jak go zobaczyłam wiedziałam, że mu się spodoba – plus jest strasznym kawoszem. Więc uważam, że taki serwis będzie pasować do gabinetu to jeszcze będzie pił tą kawę z większą przyjemnością. Też będzie ten serwis dodatkiem do jego całościowej prezentacji, będzie wyglądało to jeszcze bardziej profesjonalniej niż jest. Myślę, że każdy powinien mieć taki zestaw – nigdy nic nie wiadomo kogo będzie się gościć u siebie, a na pewno będzie to wzbudzał jakąś dozę respektu i będzie to sygnałem, że się rozmawia z nie byle jakimś adwokatem.

Więc zaszłam bez zapowiedzi do biura taty i zaczekałam jak wyjdzie od niego klient. Zaraz po tym wparowałam do środka, żeby pochwalić się pierwszą wygraną sprawą – dałam również mu ten serwis. Po rozpakowaniu widziałam tylko jak łzy cisnęły mu się do oczu, zawiesił tabliczkę przed drzwiami, że ma przerwę i poszedł zaparzyć dla nas kawę na cześć wygranej sprawy.