Poliwęglan kanalikowy pomysłem na biznes

Jakiś czas temu wpadłem na genialny pomysł! Zdobyłem wiele cennych znajomości i zdecydowałem, że założę własny biznes. Znam jednego producenta, który chętnie podejmie ze mną współpracę, więc nie ma się nad czym zastanawiać. Facet, z którym podejmę współpracę wytwarza poliwęglan lity, z który często jest stosowany przy różnych budowach.

Klient woli poliwęglan kanalikowy

poliwęglan kanalikowyPodobnie zresztą jak poliwęglan kanalikowy. Uznałem, że będę zaopatrywał się u niego w materiały, z których będę stawiał budowle dla klientów. Postawienie szklarni czy garażu to nie problem, zwłaszcza, że się na tym znam. Kiedy już dograliśmy szczegóły współpracy wziąłem od tego producenta płyty poliwęglanowe, ponieważ dostałem pierwsze zlecenie od klienta. Mam mu zamontować daszek z poliwęglanu i potrzebuję do tego odpowiednich materiałów. Kiedy pojechałem do swojego pierwszego klienta, to szybko udało mi się zamontować u niego daszek z poliwęglanu. Oczywiście wcześniej przygotowałem sobie całą konstrukcję na podstawie danych, jakie klient mi przekazał. Moje pierwsze zlecenie poszło świetnie, bo klient był bardzo zadowolony. Zapytał mnie również czy mógłbym dla niego wybudować świetliki z poliwęglanu, ponieważ potrzebuje do tego człowieka. Zapytałem czy ma być zastosowany poliwęglan lity, czy interesuje go inne rozwiązanie. Klient zdecydowanie uważał, że woli ładnie wyglądający poliwęglan kanalikowy i z niego chce mieć wykonane wszystkie świetliki z poliwęglanu. Przyjąłem zlecenie i od razu pojechałem do producenta, ażeby zaopatrzyć się w niezbędne materiały.

Nie sądziłem, że tak łatwo pójdzie. Jeżeli cały czas będę miał zlecenia, to na pewno moja firma odniesie ogromny sukces. Sądzę, że z czasem będę musiał zatrudnić kogoś do pomocy, ponieważ sam nie będę mógł wykonać wszystkich zleceń jak będzie ich dużo.