Pomagam siostrze w prowadzeniu serwisu maszyn cnc

Pomagam siostrze w prowadzeniu firmy. Siostra prowadzi sklep od trzech lat. Sklep znajduje się na osiedlu. Siostra zajęła się branżą związaną ze sprzedażą maszyn.

Serwis maszyn cnc jest istotny

serwis maszyn cncW naszej miejscowości brakowało takiego sklepu więc siostra ma sporo klientów nie tylko lokalnych. Do sklepu przyjeżdżają także klienci spoza naszego miasta. Siostra oferuje automaty tokarskie cnc od najlepszych producentów. Automaty tokarskie cnc są to maszyny, które są przydatne w wielu firmach. Maszyny te są bardzo drogie dlatego siostra wprowadziła możliwość rozłożenia płatności na raty. Sprzedaż maszyn cnc po wprowadzeniu płatności ratalnej wzrosła. Duże firmy mogą sobie pozwolić na tak duży wydatek mniejsze niestety nie zawsze. Siostra chce żeby jej firma się rozwijała dlatego do swojej oferty wprowadziła dodatkowe opcje. Zatrudniła specjalistę , który będzie jeździł do klientów i sprawdzał stan maszyn. Serwis obrabiarek cnc jest bardzo istotny. Stan maszyn musi być sprawdzany przynajmniej raz do roku. Każdy serwis musi być opisany w specjalnej książce, którą każda maszyna posiada. Gdyby ze sprzętem coś się działo to należy zawsze wezwać specjalistę. Nie należy naprawiać nic na własną rękę to może być niebezpieczne dla pracownika. Serwis maszyn cnc jest przeprowadzany w ten sam sposób. Ja zajmuję się obsługą klientów. Siostra zatrudnia mnie na dobrych warunkach. Studiuję zaocznie więc każdy grosz mi się przydaje. Przy okazji zdobywam już doświadczenie zawodowe, które na pewno przyda mi się w przyszłości. Ostatnio dzwonił do firmy klient, któremu zepsuła się maszyna.

Jak się okazało naprawa wrzeciona będzie musiała odbyć się u nas na miejscu bo musimy zamówić wrzeciona. Nie mamy tego na stanie i dzwonię po producentach żeby jak najszybciej zamówić tą część.

Więcej na stronie enermetcnc.pl