Pomagamy urządzić dom czyli szafy wnękowe

Witam. Dzisiaj zaprezentujemy Państwu jak udało nam się zmodyfikować dom naszych klientów. Państwo Krystian i Ola mieszkają w Lublinie. Zgłosili się do nas, ponieważ chcieli odnowić swoją kuchnię, sypialnię i jadalnię.

Szafy wnękowe i oszczędność miejsca

szafy wnękoweGłównie polegało to na zmianie nieco kolorystyki i mebli. To był główny problem. Jeżeli chodzi o kuchnię to daliśmy nowe blaty kuchenne. I odnowiliśmy ściany. Jednak wszystko trzeba zacząć nieco od początku. Przede wszystkim zależało nam na tym, aby blaty kuchenne miały nieco lepszy, bardziej nowoczesny i jakościowy wygląd. Wybraliśmy w tym celu jedne z najlepszych rozwiązań, jakie nam się wówczas wydawało czyli blaty corian. To był zdecydowanie dobry wybór. Zmieniliśmy też nieco całą koncepcję przestrzenną. Wyrzuciliśmy stare szafki, a zastąpiliśmy je bardzo nowoczesną wysepką kuchenną, która dała naszym domownikom zupełnie nowe możliwości. Przede wszystkim zapewniła im dodatkowe miejsce, do przechowywania różnego rodzaju rzeczy, a ponadto była przydatna przy przygotowywaniu potraw. Mieści się wówczas tam cała rodzina. Okazało się to być po prostu strzałem w dziesiątkę. Ciekawym rozwiązaniem, jakie zaoferowaliśmy naszym klientom były szafy wnękowe. Trzeba Państwu wiedzieć, że takie rozwiązanie świetnie sprawdza się zwłaszcza na małych przestrzeniach. Szafy wnękowe pozwalają znacząco zaoszczędzić miejsce i pomieścić dużo więcej niż może nam się to wydawać. Dosyć istotnym elementem w przypadku „naszej kuchni” było nic innego jak po prostu dobrze dopasowane oświetlenie. To ważne, zwłaszcza wtedy gdy na przykład wieczorem przygotowujemy kolację. Kolejnym pomieszczeniem jakim się zajęliśmy była sypialnia.

Z racji tego, że Pan Krystian i Pani Ola pokochali szafy wnękowe postanowiliśmy obdarować ich i tym razem. Dosyć istotną zmianą były, także nowe zasłony i firanki. Dodało to szlachetności.

Więcej na stronie http://www.axstone.pl