Pomysł na biznes – torby reklamowe

Od dwóch lat wraz z przyjaciółką prowadzimy sklep z biżuterią. Na początku interes nie szedł nam najlepiej, ale to zapewne z racji miejsca oraz dlatego, że nie był przez nikogo znany.

Torby reklamowe z Łodzi dla sklepu z biżuterią

torby reklamowePo pół roku przeniosłyśmy sklep do miasta na Śląsku, które jest dużo liczniej odwiedzane przez turystów niż to, w którym mieściłyśmy się do tej pory. Jednak i tam na początku nie było zbyt wielu klientów. Chociaż nasza biżuteria nie jest tą jedną z najtańszych, ale też nie jest najdroższa. Wiele przedmiotów jest wykonywanych przez nas własnoręcznie. Bardzo długo myślałyśmy w jaki sposób przyciągnąć klientów. W międzyczasie zaczęłam czytać pewną książkę, w której jedna z bohaterek otworzyła swoją kwiaciarnię i do każdego bukietu przyczepiała karteczki, na których widniała krótka i ciekawa historia danych kwiatów. Pomyślałam więc, że bardzo fajnym rozwiązaniem były torby reklamowe z Łodzi, na których byłoby logo naszej firmy oraz wydrukowana sentencja lub cytat. Można by również dodać właśnie krótką historię związaną z kamieniem, który znajdowałby się w biżuterii. Mój pomysł bardzo przypadł do gusty mojej wspólniczce. Teraz jedynie musiałyśmy zdecydować czy mają to być torebki foliowe czy torby papierowe w różnych rozmiarach. Miałyśmy spotkania z kilkoma drukarniami, które oferują takie usługi i postanowiłyśmy, że stawiamy na torby papierowe. Musiałyśmy dostarczyć projekt jaki chciałybyśmy mieć na torebkach i dodatkowe opisy. Co prawda trochę tych cytatów i historyjek się nam uzbierało, ale chciałyśmy być gotowe na każdą sytuację.

Odkąd wprowadziłyśmy pomysł z torebkami zaczęło do nas przychodzić coraz więcej klientów. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się tym, że jesteśmy prężnie działającą firmą, którą ma już kilka swoich sklepików w naszym regionie.