Ponętna bielizna – prezentem dla dwojga

Jestem kobietą i zastanawiam się, jak to jest, że związki w początkowej fazie to niegasnąca namiętność, kwiaty, randki, świece, romantyzm, a po jakimś czasie płomień przygasa. Miejsce kusej koszulki nocnej zajmuje wyciągnięty T-shirt; romantyczne spacery przy świetle księżyca zmieniły się na drzemki przed telewizorem. W jaki sposób na nowo rozbudzić ogień w naszym związku?

Bielizna na specjalną okazję

zmysłowa bieliznaSzara rzeczywistość czasami przytłacza, ale jeśli dwoje ludzi się naprawdę kocha, nawet rutyna nie jest w stanie zniszczyć ich związku. Ważnym aspektem jest również cielesność. Co zrobić, żeby mężczyzna poczuł się lepiej w łóżku? Odpowiedź jest prosta – sprawić, aby kobieta poczuła się bardziej seksowna i pożądana. A jak tego dokonać? Tu sprawa jest bardziej skomplikowana. Po pierwsze trzeba kochać, dbać, być czułym. Kobieta również musi wyjść z inicjatywą. Dlatego też postanowiłam, że kolejnym zakupem będzie zmysłowa bielizna. Nie ma być wyzywająca i wulgarna. Marzę o takiej, która będzie wzbudzać pożądanie, ale je miarkować, powoli uchylać rąbka tajemnicy. Ważne jest również, abym dobrze w niej wyglądała, bo jeśli nie będę się czuć wygodnie i seksownie, to cały czar pryśnie. Myślę, że czarna koronka będzie do mnie pasować. Jak wybrać spośród dziesiątek krojów? Wybór przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zdecydowałam się na czarny koronkowy komplet: biustonosz z pięknymi obszyciami i ciekawym wiązaniem, koronkowe figi i pończochy. Te ostatnie były zakupem obowiązkowym, ponieważ uważam, że są niesamowicie sensualne. Jestem gotowa, aby kolejny raz uwieść mojego męża.

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie kilka kompletów seksownej bielizny. W oczach mężczyzny zalśni iskra, a żar poleje się z nieba. Ponadto bielizna sprawi, że poczujesz się uwodzicielska, pewna siebie, zniewalająca, ponętna. Dlatego też zakup takiego stroju będzie nie tylko prezentem dla mężczyzny, ale przede wszystkim dla siebie samej.