Praca na roli tematem mojej pracy

Mam na imię Gabriel. Uczęszczam a studia. Nasza pani profesor jest bardzo sympatyczna i miła. W ciekawy sposób przekazuje nam swoją wiedzę. Pani profesor nie robi nam żadnych egzaminów na zakończenie roku. Postanowiła w tym roku, że na zaliczenie każdy będzie musiał napisać pracę na dziesięć storn na wybrany przez nas temat.

Biostymulatory, nawozy krystaliczne i te zbóż…

nawóz krystalicznyTemat pani profesor musi zaakceptować. Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy to ona jest do dyspozycji. Można poprosić są o pomoc lub o sugestię o czym warto pisać. Ja postanowiłem pisać o nawozach. Nawożenie roślin to bardzo ważna czynność. Każdy rolnik z tym się zgodzi. Moi rodzice mają małe gospodarstwo i u nas też proces nie jest konieczny. My nie sadzimy roślin mamy tylko zwierzęta. W okolicy rolnicy, którzy mają ziemię w określonych terminach przeprowadzają nawożenie. Znalazłem kilkadziesiąt pozycji w bibliotece odnośnie tego tematu. W literaturze jest wszystko szczegółowo opisane. Nawozy krystaliczne są polecane już od kilkudziesięciu lat. Wszyscy specjaliści zachwalają zalety a także doceniają ich naturalny skład. Postanowiłem w mojej pracy opisać także biostymulatry, które pojawiły się ostatnio na naszym rynku. Producent nawozów rolniczych, który ma swoją siedzibę w naszej okolicy wprowadził właśnie do sprzedaży biostymulatory. Dystrybutor nawozów rolniczych przygotował ciekawe ulotki i katalogi odnośnie tego środka. Postanowiłem je także wykorzystać do mojej pracy. Producent nawozów rolniczych udostępnił mi także wiele materiałów, które są interesujące i będą ciekawym dodatkiem do mojej pracy. Bardzo łatwo mi się pisało o nawożeniu.

Nawożenie zbóż to prosty temat i liczę, że para spodoba się mojej pani profesor. Mam nadzieję, ze dostanę także za pracę dobrą ocenę bo staram się o stypendium.

Więcej informacji o środkach na www.biostyma.pl