Praca w firmie wykonującej profesjonalną naprawę żurawi

Kilka miesięcy temu dostałem pracę w firmie robiącej przeróżne konserwacje i naprawy. Ogólnie w tej firmie pracuje mi się na prawdę całkiem dobrze. Bardzo fajne jest to, że dostajemy coraz to nowe zlecenia i nie ma w tej pracy monotonii.

Profesjonalna naprawa żurawi to zadanie dla mnie

naprawa żurawiNajczęściej jednak przez naszą firmę wykonywana jest konserwacja żurawi. Ja akurat jeszcze do takiego zlecenia nie trafiłem, ale w ciągu tych kilku miesiącach zdarzyła mi się jednak profesjonalna naprawa żurawi, także z żurawiami już miałem w tej pracy do czynienia. Jak dla mnie najciekawsza wśród tych wszystkich konserwacji jest konserwacja maszyn budowlanych. Od zawsze interesowały mnie maszyny budowlane, także każda styczność z nimi mnie cieszy, chociaż może niektórym może wydać się to głupie, a nawet bardzo. W pracy bywa fajnie, ale też zdarzają się gorsze dni, gorsze zlecenia. W tamtym tygodniu u jednego z naszych klientów była robiona naprawa hds. W zasadzie takich napraw wykonaliśmy już bardzo dużo, także ta naprawa nie różniła się niczym od poprzednich tego rodzaju napraw. Niestety mieliśmy problem z klientem, który pomimo tego że praca została przez nas wykonana solidnie i najlepiej, jak tylko się dało, to on nie chciał nam zapłacić pieniędzy. Na szczęście szefostwo rozwiązało ten problem i owy Pan zapłacił umówioną kwotę. Jeżeli mowa o pieniądzach, to najwięcej w naszej firmie kosztuje konserwacja podestów ruchomych. Jest ona najdroższa dlatego, że jej wykonanie zajmuje stosunkowo najwięcej czasu, a poza tym do jej konserwacji potrzebne są materiały, które że tak powiem do najtańszych nie należą.

Różnie to bywa z tymi zleceniami, jak już wspomniałem, ale nie jest źle. W każdym bądź razie ja z tej mojej pracy jestem na prawdę zadowolony, ponieważ mam stałą pracę i zarabiam tyle, że nie mogę kompletnie narzekać.