Praktyki przy obsłudze drukarki cyfrowej

Jak Wam wiadomo, albo i nie, robię studia inżynierskie. Muszę przyznać, że wybrałem idealny kierunek. Nie mogłem chyba trafić lepiej.

Obsługa drukarki cyfrowej jest ciekawa

drukarka cyfrowaZanim wybrałem studia, długo zastanawiałem się, nad tym, który kierunek będzie dla mnie najodpowiedniejszy, zgodny z moimi zainteresowaniami. Zastanawiałem się, na którym kierunku nie znudzę się zbyt szybko. Do ostatniej chwili nie byłem pewny, czy dokonałem trafnego wyboru. Po zaliczeniu pierwszego roku mogę śmiało napisać, że to jest właśnie to co, mi pasuje. Informacji, które trzeba przyswoić, jest dużo, ale przy okazji jest wiele wykładów, na prawdę bardzo interesujących i przede wszystkim nawiązujących do praktyki. Przykładowo tematem ostatnich zajęć była maszyna cyfrowa. Dowiedzieliśmy się jak działa profesjonalna drukarka cyfrowa i jak jest zbudowana. Była też mowa o oprogramowaniu dzięki, któremu drukarka może drukować etykiety cyfrowe w różnych wersjach językowych i kolorystycznych. Wykładowca (praktyk) widać, że zna się na tym, o czym mówi, a mówi tak, że nikt nie przysypia, a wręcz przeciwnie, ludzie śmiało zadają mu pytania, dyskutują. On lubi to co robi i zaraża też studentów swoją fascynacją zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Tematem kolejnych zajęć, będzie myjka ultradźwiękowa. Profesor mówiąc o tym, autentycznie się cieszył. Oczywiście ten świetny wykładowca nie jest osamotniony. Na wydziale jest wielu wykładowców z powołania, a że wdzięczne tematy mają do omówienia z nami to wszyscy jesteśmy zadowoleni. Tylko nie myślcie, znowu że jest łatwo.

Egzaminy są bardzo trudne, ale atmosfera jest świetna W życiu trzeba robić to co się lubi, bo wtedy nie trzeba się zmuszać do niczego, można żyć w zgodzie z własnym sumieniem i być po prostu szczęśliwym. I nawet trudne egzaminy nie są człowiekowi straszne.