Prkatyczność pojemnika próżniowego

Już od dłuższego czasu czekałam, aż moi rodzicie przyjadą do mnie w odwiedziny. W sumie to już od pół roku się zapowiadali że przyjadą ale zawsze coś im wypadało. Tak to jest jak się prowadzi firmę ale wszystko musi przejść przez właściciela ręce i żadnego zaufania w stosunku do pracowników. Nie powiedziałabym, że firma zajmująca się sprzedażą mieszkań tego wymaga –  z resztą co ja się na tym znam.

Przydatny prezent niespodzianka

pojemnik próżniowy z pompkąW końcu znaleźli dla mnie ten weekend, żeby się ze mną spotkać. Odkąd wyprowadziłam się od nich do mieszkania mojego chłopaka to nie mieliśmy praktycznie okazji porozmawiać między sobą. Oczywiście jak to oni pierwsze co to musieli obejrzeć mieszkanie. Dopiero po tym usiedli na spokojnie jak ludzie i przeszliśmy do rozmowy, jeszcze przy okazji mama mi wypaliła z prezentem bez żadnej okazji. Stwierdziła że na pewno mi się to przyda, było to wielkie pudło zapakowane w kolorowy papier – po rozpakowaniu zobaczyłam, że to jest pojemnik próżniowy z pompką – sam pojemnik był przezroczysty z takimi radosnymi zielonymi elementami. Przyznałam jej rację bo chciałam zakupić taki pojemnik, żeby hermetycznie zamykać jedzenie. Takie pojemniki na długo utrzymują świeżość jedzenia i w brew pozorom łatwo utrzymuje się czystość w takich pojemnikach. I można bez problemu zapakować i pojechać do gości nie martwiąc się, że potrawa po drodze się zepsuje bądź wyleje się z pojemnika są one poważnie szczelne. Dlatego też wiem, że wyciągnę co najlepsze z tego pojemnika, które dali mi rodzice.

Ten weekend był zupełnie inny od tych poprzednich, dobrze się bawiliśmy razem – chociaż Marek mógł też na spokojnie z nimi się bardziej poobcować. Rodzice bardzo go polubili i teraz jesteśmy szczęśliwą rodzinką oraz moim dodatkowym sukcesem jest to, że namówiłam tatę na kupno kolejnego pojemnika.