Program o drzwiach i ich montażu

Przez ostatni tydzień miałam urlop wypoczynkowy. Nie miałam zaplanowanego żadnego wyjazdu. Po prostu chciałam trochę przez ten czas poleniuchować. Chciałam poleżeć w łóżku i spać tyle ile chcę. Byłam po prostu zmęczona i potrzebowałam parę dni na to by odpocząć.

Montaż drzwi nie taki łatwy

montaż drzwi Podczas tego czasu muszę się przyznać, że bardzo długo leżałam w łóżku i oglądałam telewizję. W jednym programie pokazywano jak samodzielnie zamontować drzwi wejściowe do mieszkania. Taki szybki montaż drzwi ze śląska może i jest sprawą prostą, ale dla mężczyzny. Ja nie wyobrażałam sobie żebym mogła sama zamontować drzwi. W końcu do tego trzeba mieć przecież dużo siły. Jednak po obejrzeniu tego programu przypomniało mi się, że takie drzwi wejściowe mogłabym sobie zamówić. Jest na śląsku nowa hurtownia drzwi i jest tam podobno duży wybór. Korzystając z okazji, że miałam trochę czasu wolnego pojechałam tam by coś zamówić. Sprzedawca poradził mi drzwi porta, które są bardzo chwalone przez klientów. W drugiej kolejności sprzedawca pokazał mi drzwi dre, które także są bardzo często wybierane. Jedne i drugie drzwi podobały mi się bardzo. Wybrałam drzwi porta nie wiem tak naprawdę dlaczego. Może dlatego, że akurat je oglądałam jako pierwsze. Drzwi miały przyjechać za dwa dni. Zamówiłam też do nich montaż bo nie wyobrażałam sobie jednak sama ich montować. A nie miałam też kogo poprosić o to by to dla mnie zrobił. Cieszyłam się bardzo bo takie ładne drzwi to jednak pewnego rodzaju wizytówka domu. Do tej pory moje stare drzwi nie reprezentowały się najlepiej. Teraz jednak każdy sąsiad będzie mógł zazdrościć mi nowych drzwi.

Zresztą ja też zdecydowałam się kupić nowe drzwi po tym jak zobaczyłam nowe ładne drzwi u sąsiada. Teraz wiem, że to moje będą najładniejsze. Przy okazji wymienię też zamki na nowe.