Projektuję dla klienta ulotki z chillerami

Ostatnio podpadłem Zosi, bo spóźniałem się prawie codziennie, ale szybko udało mi się ja udobruchać i już nie była na mnie zła. Zosia rozdziela pracę w naszym dziale i zależy mi, ażeby cały czas dostawać najciekawsze zlecenia.

Chiller zgodny z wytycznymi

chillerOd miesiąca już nie spóźniłem się ani razu i jestem nawet z siebie dumny. Kiedy pojawił się w firmie nowy klient, to miałem nadzieję, że Zosia to zadanie przydzieli mi. Inni jeszcze kończyli swoje bieżące projekty a ja byłem na czysto ze wszystkim. Kiedy Zosia weszła do biura i skierowała się prosto do mnie to już wiedziałem, że dostałem nowe zadanie. Mam wykonać ulotki dla klienta, który oferuje instalacje wentylacyjne a na ulotce ma się również znaleźć chiller, który ma się pojawić na tej samej stronie. Będzie to jednostronna ulotka co tak naprawdę przytrafia mi się pierwszy raz. No owszem, pracuję w naszej agencji już ponad miesiąc, ale takiej ulotki jeszcze nie projektowałem. Instalacje wentylacyjne nie są trudne, bo facet przekazał nam wszystkie dane i nawet zasugerował jak ta ulotka ma wyglądać. Najwyższej jakości chiller również wprowadzę zgodnie z jego wytycznymi i pracy przy tym nie będę miał aż tak dużo. Ja to lubię takie zlecenia, bo fajnie mi się pracuje i mogę dać się ponieść wyobraźni. Oczywiście umieszczę na ulotce instalacje wentylacyjne oraz ten chiller tak jak życzy sobie tego klient, ale również zaprojektuję coś własne. Kto wie, może mój projekt bardziej mu się spodoba i będzie ze mnie zadowolony. Lubię dodatkowo wrzucać swoje projekty, ponieważ dzięki temu mogę pokazać swoją kreatywność, która jest bardzo mocno rozbudowana.

Wiem, że jeżeli chodzi o instalacje wentylacyjne to mam ogromne pole do popisu i zdecydowanie muszę to wykorzystać. Zosia pewnie się nie zdziwi, ale już mnie zna bardzo dobrze.