Prowadzę z mężem sklep z szklanymi balustradami

Jestem kadrową w sklepie. Prowadzę go razem z moim mężem. Nasz sklep jest duży i oferujemy naszym klientom sporo różnego towaru. Każdy klient znajdzie w nim coś dla siebie. Mamy towary z wyższej lub niższej półki. Sklep znajduje się na obrzeżach miejscowości Kraków, dzięki temu mamy niższy czynsz za wynajem.

W naszym sklepie można znaleźć szklane balustrady

szklane balustradyDo sklepu jest łatwy dojazd. Dojeżdżają do nas i autobusy i tramwaje poza tym przed sklepem znajduje się duży parking. W sklepie sprzedajemy między innymi polecane szklane balustrady z Krakowa. Balustrady szklane zamawiamy od znanego producenta z Bydgoszczy. Balustrady szklane z jego produkcji są polecane przez specjalistów. Balustrada szklana została także ostatnio opisana w magazynie branżowym. Artykuł zawierał wszystkie szczegóły i był napisany w ciekawy sposób. Ja lubię czytać magazyny branżowe bo chcę wiedzieć co jest teraz modne. Przeczytałam, ze drzwi szklane składane są bardzo modne obecnie. Niestety nie mieliśmy ich w naszym sklepie w sprzedaży. Postanowiłam powiedzieć mężowi żeby porozumiał się z jakimś dobrym producentem, który mógłby nam dostarczyć taki towar. Mąż wykonał kilka telefonów i drzwi szklane zostały już zamówione. Zamówił poza drzwiami składanymi także drzwi szklane przesuwne, które oszczędzają przestrzeń użytkową. Jest to przydatne w małych mieszkaniach. Mężowi udało się zamówić drzwi szklane w przystępnych cenach. Nasi klienci na pewno będą zainteresowani z nowej dostawy.

Postanowiłam zamówić także ulotki, które mogłyby zostać poroznoszone po okolicznych mieszkaniach i domkach. Informacja o nowej dostawie została umieszczona także przez męża na naszej firmowej stronie internetowej. Mam nadzieję, że klienci będą kupować nowoczesne drzwi. Mi osobiście bardzo się one podobają i chyba zamontuje je u siebie w domu.