Przestronna wanna z hydromasażem dla dwojga

 

W codziennym życiu, które nas nie oszczędza i pełne jest stresujących i wymagających wysiłku sytuacji każdy szuka momentu, w którym może zwyczajnie odpocząć. Jest to niezmiernie ważne dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, żeby po całym dniu ciężkiej pracy móc zrelaksować się i złapać oddech. Ja odkryłam idealny dla siebie sposób na odrobinę czasu dla siebie, a często nawet we dwoje.

Relaks podczas kąpieli w wannie

wanna z hydromasażemJak wiadomo nikt nie lubi być brudnym, a ja nie wyobrażam siebie pójścia spać bez porządnej kąpieli. Już samo w sobie siedzenie w wodzie jest przyjemną forma odpoczynku, ale czemu by nie korzystać z wynalazków cywilizacji i nie uprzyjemnić sobie tych chwil jeszcze bardziej. Dlatego w mojej łazience znajduję się przestronna wanna z hydromasażem. To dla mnie takie trochę domowe spa, a zarazem moja ulubiona forma relaksu. Bąbelkowi kąpiel zawsze wprowadza mnie w doby nastrój i pozwala zapomnieć o problemach. Nie wiem dokładnie dlaczego tak się dzieje, ale jest coś magicznego w tych bąbelkach co rozluźnia ciało i przyjemnie je otula. Dodatkowo moja wanna jest narożna i posiada bardzo dużo miejsca, więc mogą spokojnie w niej leżeć aż dwie osoby. Możemy z mężem delektować się chwilą relaksu razem. To ważne, że możemy spędzać razem czas wieczorami po całym dniu rozłąki. Każde z nas pracuje w innym miejscu i w tygodniu przeważnie nasz czas ogranicza się do wspólnej kolacji i czasami właśnie kąpieli. To dla nas bardzo ważne.

Uważam, że każdy z nas powinien mieć w domu takie miejsce, gdzie może się zrelaksować i w spokoju przygotować się na kolejne wyzwania. Moim jest łazienka i znajdująca się w niej wanna z hydromasażem. Nie zamierzam tego absolutnie zmieniać, bo po co rezygnować z czegoś co sprawdza się dla mnie idealnie. W życiu pełnym stresu i problemów czasem trzeba być egoista i na pierwszym miejscu postawić swoje potrzeby. Takie jest moje zdanie.