Przygotowuję imprezę integracyjną w najlepszym hotelu

Pracuję w dziale marketingu w dużej firmie kosmetycznej. Zbliża się okrągła rocznica naszej działalności. Nasza firma jest na rynku już dziesięć lat. Z tego tytułu postanowiłam porozmawiać z prezesem o zorganizowaniu większej imprezy.

Hotel i zniżki na noclegi

hotel Imprezy integracyjne są doceniane przez pracowników. Można się lepiej poznać i wspólnie miło spędzić czas. Szef wyraził zgodę. Zaproponował żebym znalazła odpowiednią salę w naszym mieście. Bydgoszcz ma dobre zaplecze jeżeli chodzi o hotele i restauracje i na pewno uda mi się coś znaleźć oczywiście w rozsądnej cenie. Budżet na imprezę był spory. Sale weselne brałam pod uwagę bo zależy mi na sporym lokalu. Sale weselne są różnej wielkości i na pewno uda mi się dobra salę do naszych potrzeb. Imprezy integracyjne muszą być organizowane kompleksowo. Nie wszyscy pracownicy pochodzą z Bydgoszczy. Niektórzy dojeżdżają z Torunia więc muszę pomyśleć o jakimś noclegu dla dojeżdżających. Hotele w Bydgoszczy są dostępne w różnych cenach. Nasza firma niestety nie ma funduszy na noclegi. Noclegi w Bydgoszczy mogą być zamówione nie tylko w hotelu ale i w jakimś pensjonacie gdyby cena była sporo niższa. Postanowiłam najpierw znaleźć odpowiednią salę. Sale weselne charakteryzują się pięknym wystrojem. Potrzebuje sali na ponad dwieście osób. Nasza firma jest liczna a i tak pewnie nie wszyscy się na imprezie pojawia. Sala, która mi się spodobała znajduje się w centrum miasta. Niedaleko jest najlepszy hotel w Bydgoszczy, który ma trzy gwiazdki. Sala weselna, którą wybrałam będzie idealnie pasować na naszą imprezę integracyjną. Imprezy integracyjne już były organizowane w naszej firmie ale nigdy na tak dużą skalę.

Hotel zaproponował nam spora zniżkę jeśli zapewnimy im odpowiednią ilość osób do przenocowania. Postanowiłam zrobić listę osób, które na pewno będą korzystać z noclegu na w Bydgoszczy w hotelu.