Relaks w hotelu i jacuzzi do ogrodu

Ostatnimi dniami byłam bardzo przemęczona. Nic mi się nie chciało i byłam przemęczona od nadmiaru obowiązków. Na pewno znacie takie uczucie, jak po prostu nie ma siły na to, by się nawet pomalować.

Jacuzzi do ogrodu jest wspaniałe

jacuzzi do ogroduTa Warszawa mnie tak wykończyła, bo może i faktycznie więcej zarabiałam, ale kosztem całego wolnego czasu. Moja rodzina postanowiła mi zrobić niespodziankę i zarezerwowała hotel na weekend tylko dla mnie bym mogła się zregenerować. Ucieszyłam się z ich dobrego gestu. Pierwsze co to poszłam na jacuzzi do ogrodu by się zrelaksować. Jak patrzyłam na te bąbelki, to czułam się wspaniale. Nigdzie się nie musiałam spieszyć, no przynajmniej przez najbliższe trzy dni. Przydałoby mi się i jacuzzi domowe bo naprawdę relaks zapewnia niesamowity, ale chyba mnie nie stać na takie zakupy. Przynajmniej na razie, później się coś pomyśli. Może kiedyś dżakuzi do domu znajdzie miejsce i w mojej łazience, kto wie. Do tego trzeba jeszcze więcej pracy i pieniędzy. No ale muszę przyznać, że świetnie się wybawiłam, wykąpałam za wszystkie czasy, aż mi się palce zmarszczyły. Nie wiedziałam, że będę tu miała taką frajdę. Poza tym zachwycająca bieżnia pływacka mnie wprawiła w osłupienie. Faktycznie, kiedyś pływałam dość dużo, ale z braku czasu jakoś zapomniałam o tym, by kontynuować ten sport. Tak się czasem dzieje, że obowiązki biorą górę. Dobrze, że te hotelowe atrakcje i baseny przypomniały mi o moich ulubionych zajęciach z młodości. Resztę dnia spędziłam z ręcznikiem turbanem na głowie, szlafroku i obijałam się na łóżku. Oglądałam telewizję, przeglądałam gazety.

Może dla niektórych to nic takiego, ale uwierzcie mi, że właśnie tego mi tak bardzo brakowało przez cały ten czas. Poczułam się znowu młoda i wesoła i nabrałam sił, aby pracować ze zdwojoną siłą od nowa.