Robię remont i szukam nasad kominowych

Mam swoje mieszkanie na Glinkach, ale też mieszkanie w kamienicy w centrum miasta, które odziedziczyłem po rodzicach. Małe ono jest, bo ma jeden duży pokój.

Nasady kominowe są potrzebne

Nasady kominoweMój syn ma dopiero pięć lat, więc jest jeszcze sporo czasu zanim się usamodzielni, dlatego z żoną uznaliśmy, że całkowicie odremontuję to mieszkanie i przeznaczę je na wynajem. Będziemy mieli na przyszłość mieszkanie dla syna, które w międzyczasie będzie na siebie pracowało. Podzielę ten salon na dwa pokoje i w jednym zrobię sypialnie. W salonie stoi piec, który chcę zachować, bo jest naprawdę świetny i sprawdził się nawet w najgorsze mrozy. Muszę tylko wymienić wkład kominowy ale nie wiem w sumie na jaki się zdecydować. Wiem, że wkład kominowy kwasoodporny jest równie dobry jak wkład kominowy żaroodporny i mam nie lada zagwozdkę. Na remontach to ja się znam świetnie, ale jeżeli w grę wchodzą jakieś rury kominowe czy też trwałe nasady kominowe to już nie moja branża niestety. Zamieszam kupić materiały budowlane i kaloryfery, bo chcę, aby w mieszkaniu była możliwość grzania gazem. Mam piecyk, który podgrzewa wodę to warto to wykorzystać. Obok sklepu jest taka firma, gdzie mogę kupić wkład kominowy to podejdę do nich od razu i zapytam o rozwiązanie. Sprawdziłem dokładnie jakim piecem dysponuję, żeby nie było wątpliwości w kwestii wyboru. Ludzie, którzy mieszkają w tej kamienicy to nie zwracają uwagi na ogrzewanie, to nie mam z kim pogadać. Dla mnie to bardzo ważne i chcę, żeby wkład kominowy, który będzie zamontowany sprawdził się w całości.

Teraz to mieszkanie nie jest w ogóle atrakcyjne, ale zrobię generalny remont to jestem przekonany, że ze znalezieniem lokatorów nie będzie problemu. Chciałbym, żeby to byli jacyś młodzi ludzie, z którymi na pewno się dogadam bez problemu.