Roletki zamiast zasłon

Jakiś czas temu zrobiłam z mężem naprawdę duży remont w naszym mieszkaniu. Na ten remont mieliśmy odłożone pieniądze ale także wzięliśmy pożyczkę. P prostu ja chciałam żeby wszystko było zrobione tak jak powinno.

Roletki były tanie

roletki Chciałam żeby po remoncie mieszkanie wyglądało naprawdę dobrze. Do tej pory jeśli coś remontowaliśmy to robiliśmy to bardzo pobieżnie. A nasze mieszkanie jakie kupiliśmy w Bydgoszczy nie jest nowe i potrzebuje naprawdę sporych nakładów finansowych. Ja też zresztą chciałam pochwalić się przed koleżankami nową ładną kuchnią i śliczną łazienką, do której aż chce się wejść. Podczas tego remontu za bardzo nie patrzyliśmy na to ile wydajemy. Cały czas bowiem wydawało się nam że mamy tyle pieniędzy na remont, że na pewno na wszystko nam starczy. Ja myślałam nawet o tym, że coś nam zostanie i że może pojedziemy za to na jakieś wakacje. A gdy myślałam nad tym żeby kupić piękne zasłony na okna okazało się, że praktycznie już nic nam nie zostało. Przemyśleliśmy sprawę i postanowiliśmy kupić rolety materiałowe zamiast zasłon. No w sumie ładne rolety też mogą wyglądać dobrze chociaż inaczej sobie to wszystko wyobrażałam. W sklepie były rolety dzień noc jednak nie mogliśmy sobie na nie pozwolić bo pewnie wtedy zabrakło by nam pieniędzy. A przecież musieliśmy coś powiesić na okna. Wybraliśmy tanie atrakcyjne roletki oferowane w Bydgoszczy w bardzo subtelnej kolorystyce. Tak naprawdę to te roletki, które wybraliśmy pasowały chyba do wszystkiego. W sklepie tylko tańsze od naszych rolet były moskitiery jednak ich akurat nie potrzebowaliśmy. Gdy płaciliśmy już za rolety okazało się, że wydaliśmy naprawdę wszystkie pieniądze.

Ja cieszyłam się tylko z tego, że udało nam się jakoś wszystko kupić. A mieszkanie po remoncie wygląda naprawdę świetnie. Nawet cieszę się z tych rolet bo pasują.