Rozwój biznesu w kraju – wynajem namiotów

Moja firma działa na rynku w Warszawie od jedenastu lat. Zaczynałem powoli i co roku inwestowałem w firmę. Dzisiaj jestem głównym potentatem i mam bardzo wiele klientów. Moja firma oferuje wynajem hal namiotowych dużym i małym firmom.

Wynajem namiotów nie był jedynym źródłem dochodów

wynajem hal namiotowychHale namiotowe mogą być różnych rozmiarów. Mogą być ogrzewane lub nie. Wszystko zależy jaka jest pogoda. Moja firma dopasowuje się do najróżniejszych zamówień swoich klientów. Wypożyczalnia namiotów jest bardzo opłacalna. Kiedyś byłem na wakacjach za granica i tam zorientowałem się na czym to wszystko działa i po powrocie postanowiłem przenieść tą działalność na nasz rynek. Początki były ciężkie. Klienci nie byli przekonani do takiej formy współpracy. Musiałem na początku udzielać dużych rabatów, żeby firmy czy osoby prywatne przekonały się do mojego sprzętu. Wynajem namiotów na szczęście nie był moim jedynym źródłem dochodów. Dodatkowo byłem kierowcą w firmie u mojego kuzyna. Miałem sporo zleceń. Dzięki temu mogłem kupować różne namioty, żeby później je wynajmować lub wypożyczać na różne terminy. Żona czasem ie wierzyła, ze ten biznes u nas się sprawdzi. Wiele razy ja też miałem chwile zawahania ale się nie poddałem. Do oferty postanowiłem wprowadzić wynajem namiotów weselnych. To był najlepszy pomysł. Dzięki temu moja firma zaczęła lepiej się rozwijać. Miałem coraz więcej zleceń. Ludzie przekonali się, że taka forma współpracy im się opłaca. Moje namioty są bardzo wysokiej jakości. Natomiast ceny za wynajem nie były wygórowane. Od tygodnia mam profesjonalną stronę internetową.

Czekam jeszcze na odbiór ulotek, żeby więcej osób dowiedziało się o mojej działalności. Żona jest ze mnie dumna i wspiera mnie w mojej pracy. Dzięki żonie dokupiłem namioty weselne. Żona Joanna wpadła na ten pomysł. Polecam poczytać sobie o produktach na www.turbonamioty.pl.