Rozwożę agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla

Ostatnio to kursów miałem tyle, że nie wiedziałem czy śpię w aucie, czy jednak tej nocy w domu. Wiecie lato przyszło, imprez się porobiło w okolicznych wioskach, a nie na każdym polu prąd się znajdzie. A jak się ma znajomości u wójta, a ten z kolei ma brata co posiada profesjonalne agregaty prądotwórcze, to można co nieco uzyskać.

Agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla to świetne rozwiązanie

agregaty prądotwórcze z silnikiem DieslaMnie jako gminnemu społecznikowi zwrócono za benzynę, innych płynów podczas podróży nie uznaję. No może woda, ale nie o tym. W każdym razie wiozłem te profesjonalne agregaty prądotwórcze na imprezy, najpierw była to impreza przywitania lata w naszej gminnej wsi. Wszystko odbyło się super, bo użyte były solidne agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla, które pozwalały na wspaniałą imprezę do samego rana. Później, jakieś dwa dni potem, mniejsza miejscowość miała jakieś swoje festyny czy coś i potrzebowała agregaty gazowe. To ja się pytam, czy agregaty gazowe gaz ziemny, czy inne? Bo ja, jak mam wozić, odbierać od krewnego wójta, to już raczej konkretne zamówienie. Sołtys mi powiedział, że w sumie agregaty gazowe lpg mu odpowiadają. I tak też się stało, zawiozłem na wieś te agregaty gazowe, a festyn podobno udał się wyśmienicie. Nie wiem z autopsji, bo jak już zawiozłem to jechałem do domu się wyspać na drugi dzień. Z samego rana miałem zawieźć profesjonalne agregaty prądotwórcze do miasteczka powiatowego, ponieważ potrzebne były na jakiś teatr, czy coś. W każdym razie miało się to odbyć w miejscu, w którym nie było dostępu bezpośrednio do prądu.

Przewodniczący rady powiatu, stwierdził, że w zasadzie to mogli by się zaopatrzyć w agregaty stacjonarne, ale to znowu prośba o budżet. No nic, póki co agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla musiały powiatowi wystarczyć. Wróciłem zmęczony do domku, ale radosny.