Sklep z planszówkami

 

Bardzo długo zastanawiałem się w jaki sposób nagrodzić swoją córkę za świetne świadectwo. Byłem z niej bardzo dumny, ponieważ doskonale wiedziałem ile pracy włożyła w naukę i ile sił ją to kosztowało. Dlatego też chciałem sprawić jej przyjemność i pokazać, że doceniam jej trud. W tym celu długo myślałem nad tym co ucieszyłoby ją najbardziej. I wreszcie wpadłem na wydawać by się mogło – doskonały pomysł. 

Wyjście do sklepu z grami planszowymi okazało się strzałem w dziesiątkę

gra planszowa sklepChwilę zajęło mi wymyślenie tego pomysłu. Nie chciałem działać szablonowo. Wielu znajomych, którzy również są rodzicami niestety właśnie w ten sposób działało. Nagradzali oni swoje pociechy najczęściej telewizorami, świetnymi telefonami, bądź też laptopami. Ja za to stwierdziłem, że nie chcę dawać tego typu prezentu, ponieważ jest on trochę niedbały, bo niespersonalizowany. Dlatego też wyszukałem w Internecie hasło: gra planszowa sklep. Znalazłem odpowiedni sklep będący dość blisko naszego domu i właśnie tam miałem zamiar zabrać swoją córkę. Wiedziałem bowiem, że jej wielką pasją są właśnie gry planszowe. Dlatego też chciałem sprawić jej tego typu przyjemność, niż na siłę wręczać jej najnowszą pod względem technologii elektronikę. Zbyt wiele się nie pomyliłem. Córka zareagowała na mój pomysł rewelacyjnie – widziałem w jej oczach nawet łzy wzruszenia. Bardzo się ucieszyłem, ponieważ sama później powiedziała mi, że najważniejsze dla niej było to, że pomyślałem nad tym co jest jej prawdziwym hobby.

Chcąc sprawić komuś niespodziankę warto jest pomyśleć o tym, czym się ta osoba interesuje. W przypadku mojej córki była to wycieczka do sklepu z grami planszowymi, gdzie sama mogła wybrać tytuł, o którym marzy. Personalizacja prezentów jest bowiem bardzo ważną rzeczą.