Śniadanie zjadłam w dobrej restauracji

Umówiłam się na spotkanie z poznanym przez internet chłopakiem. Mieszkał on w Jeleniej Górze i postanowiłam pojechać tam na cały weekend. Zarezerwowałam sobie pokój w pensjonacie i miałam mnóstwo czasu, ażeby poznać miasto, które zawsze chciałam zwiedzić.

Pyszne i tanie śniadanie w restauracji

śniadania w Jeleniej GórzeW pensjonacie nie wykupywałam śniadań, bo postanowiłam, że posiłki będę jadła w mieście. Chciałam poznać restauracje, w których nigdy nie byłam. Na miejscu byłam przed dziesiątą rano i postanowiłam wybrać się na jakiś posiłek. Słyszałam, że śniadania w Jeleniej Górze podawane były od wczesnych godzin porannych i wiedziałam, że spokojnie znajdę jakąś interesującą restaurację. Miałam ze sobą mapę i dzięki temu bez problemu poruszałam się po obcym mieście. Trafiłam do bardzo przytulnej restauracji, w której zdecydowałam się zjeść śniadanie. Zamówiłam sobie kawę z mlekiem i tosty z szynką. Wzięłam jeszcze jajecznicę smażoną na masełku, ponieważ byłam bardzo głodna. Od kolacji nic nie jadłam i żołądek już się odzywał. Kawa, którą mi podano była z ekspresu i smakowała bardzo dobrze. Tosty były idealnie przyrządzone a jajecznicy to w życiu lepszej nie jadłam. Za śniadanie zapłaciłam niewiele i postanowiłam, że następnego dnia także pójdę na śniadanie do tej restauracji. Tego dnia spotkałam się z Karolem, którego poznałam w internecie. Zaprosił mnie na obiad do swojej ulubionej restauracji. Opowiedziałam mu o śniadaniu porannym i potwierdził, że często tam jada. Znał doskonale to miejsce.

Znajomość z Karolem przerodziła się w poważny związek i przeprowadziłam się do niego do Jeleniej Góry. Szybko się zadomowiłam w nowym mieście, bo bardzo mi się ono podobało. Na śniadania chodziliśmy razem i mieliśmy wiele ulubionych restauracji w mieście.