Sporządzanie kosztorysów – praca dorywcza na macieżyńskim

Jestem mamą dwu latka, który powoli zaczyna swoją żłobkową edukacje. Przez trzy lata byłam poza rynkiem pracy. Powoli zaczęłam się rozglądać za praca dla mnie. Mąż powiedział, ze moglibyśmy zatrudnić naszą kuzynkę do odbierania Mateuszka a ja mogłabym na spokojnie pracować.

Kosztorysy budowlane – wiedza i praktyka to podstawa

kosztorysy budowlaneKarolinie pieniążki się przydadzą bo jest studentką więc będzie mogła zarobić sobie parę groszy na swoje wydatki. Stwierdziła, ze mąż ma rację. Postanowiłam zapisać się na szkolenie. Przez zajściem w ciążę przygotowywałam niedrogie kosztorysy budowlane z dolnego śląska i nie tylko. Minęło już trzy lata. Moja wiedza już nie jest aktualna. Zanim zdecyduje się podjąć prace w znanej i cenionej firmie chcę mieć pewność, że moja wiedza jest świeża. Szkolenie z kosztorysów jest organizowane w wielu punktach na Dolnym Śląsku. Dolny Śląsk może się pochwalić także darmowymi szkoleniami dla mam, które chcą wrócić na rynek pracy. Jak się okazało kosztorysy inwestorskie i nie tylko są darmowe i ja spełniam wszystkie wymaganie, żeby wziąć w nich udział. Postanowiłam się zapisać Zaczynamy jutro. Mam nie wiele czasu żeby sobie cokolwiek powtórzyć. Poczytałam trochę w internecie. Kosztorysy robót budowlanych odświeżyłam porządnie. Muszę przyznać, ze była zdziwiona, ze sporo informacji pamiętałam. Jestem ciekawa czy szkolenie będzie profesjonalne. Okazało się, że ma trwać pięć godzin dzisiaj i jutro. Wyceny nieruchomości także będą omówione w trakcie szkolenia. Poznałam na szkoleniu sporo ciekawych osób.

 

Jedną mamę już znałam, bo nasze dzieci razem chodzą do żłobka. Mirka jest w tej samej sytuacji co ja, też planuje powrót na rynek pracy ale zaczęła od szkolenia. Szkolenie było ciekawe. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Porobiłam dużo notatek, które na pewno przydadzą mi się w poszukiwaniu pracy.