Spotkanie biznesowe z producentem zawiesi

Jestem prawą ręką prezesa i bardzo dużo spraw załatwiam w jego imieniu. Wiadomo, że jest on zajętym człowiekiem i nie na wszystko ma czas. Nie raz organizowałem konferencje czy szkolenia. Jestem świetnym pracownikiem co jest zdecydowanie docenianie w naszej firmie.

Rozmowa o zawiesiach pasowych

zawiesia pasoweJakiś czas temu nasz handlowiec zabiegał o producenta, który oferuje wszelkie zawiesia, ponieważ chcieliśmy podjąć z nim współpracę. Handlowcowi udało się ustalić termin spotkania biznesowego, jednak prezes w tym czasie nie był dostępny w kraju i na spotkanie miałem pojechać w jego imieniu. Interesowały nas wszystkie zawiesia, dlatego nie musiałem się zbytnio skupiać na produktach. Zebrałem wszystkie dane na temat tego producenta i ruszyłem na spotkanie. Lubię być zawsze przygotowany do rozmowy z każdym kontrahentem, dlatego podczas podróży rozmawiałem z naszym handlowcem i pozyskałem od niego niezbędne dane. Wiem, że pasy zawiesia od tego producenta są wytrzymałe, co jest potwierdzone atestami. Jak uda nam się dobić targu i wprowadzimy do obrotu zawiesia pasowe, to cała firma na tym zyska, ale również producent dzięki temu zwiększy swoją produkcję. Jesteśmy odpowiednio przygotowani, ażeby oferować jego zawiesia pasowe i wiem, że poradzę sobie na tym spotkaniu biznesowym. Zawsze potrafię świetnie negocjować wszelkie warunki a w tym przypadku, jeżeli chodzi o zawiesia to mam mnóstwo argumentów w zanadrzu, które na pewno nakłonią tego producenta do współpracy.

Kiedy handlowiec przekazał mi wszystkie informacje to już prawie dojeżdżałem na miejsce spotkania. Miasto nie było o tej porze zakorkowane, dlatego wiedziałem, że zdążę na czas. Wiem, że pokieruję rozmowę na dobre tory i każda ze stron na pewno będzie bardzo zadowolona z tego spotkania. Taki jest mój cel.

Czytaj więcej na: http://alotex.pl