Stoły drewniane na imprezie w plenerze

Niebawem zbliża się wiosna, dlatego trzeba zabrać się do pracy. Mój poprzednik nigdy nie organizował żadnej imprezy w plenerze, dlatego mam czystą kartę. Wiem, czego oczekują goście i spełnię ich wymagania. W sumie to nawet nie mamy żadnych mebli na tę imprezę.

Stolarz zrobi dla nas drewniane stoły

stolarzMamy świetny teren, który idealnie nadaje się na imprezy, dlatego chcę zainwestować w meble, które zostawimy tam na stałe. Latem zawsze można organizować jakieś zabawy. W naszej spółce jest sprawdzony stolarz z Warszawy, który wykonuje dla nas drobne prace. Jego usługi stolarskie są bardzo cenione, jednak ma on teraz jakieś duże zlecenie w Warszawie i nie będzie miał czasu na wykonanie mebli a czasu zostało nam niewiele. Marian powiedział, że w centrum Warszawy jest pracownia rzeźbiarska, która na pewno chętnie nam pomoże. Zamawiał u nich blaty kuchenne drewniane i zapłacił niewiele a te blaty kuchenne drewniane, które mu wykonali są naprawdę doskonałe. Zaleciłem mu zatem, aby pojechał do centrum Warszawy, gdzie jest ta pracownia rzeźbiarska i zapytał ich czy wykonają dla nas stoły drewniane na zamówienie oraz ławki i krzesła. Jeżeli uda się wszystko załatwić, to impreza plenerowa będzie hitem tego roku. Na organizację tej imprezy mamy odłożone sporo środków, dlatego możemy pozwolić sobie działać z rozmachem. Jak będą stoły drewniane na zamówienie to na pewno goście naszej imprezy docenią taką inicjatywę. Marian jeszcze tego samego dnia pojechał do Warszawy, żeby wszystko załatwić. Udało mu się dogadać z właścicielem i będziemy mieli stoły drewniane na zamówienie wykonane na przyszły miesiąc.

Co więcej, okazało się, że zapłacimy niewiele, dlatego ta inwestycja była idealnym rozwiązaniem. Teraz wszystko można zacząć organizować. Ciekawy jestem bardzo czy gościom się spodoba nasz pomysł.