Stopnie schodowe metalowe w magazynie

Witajcie. Nazywam się Mateusz, mam trzydzieści dziewięć lat i pracuję na magazynie w jednej z największych hurtowni w mieście. Jestem kierownikiem działy dystrybucji i mm pod sobą sporą grupę pracowników.

Stopnie schodowe metalowe dobrze się sprzedają

stopnie schodowe metaloweMamy spory asortyment i zainteresowanie. Sprzedajemy kraty pomostowe prasowane, które wczoraj układałem bo była dostawa, kraty pomostowe zgrzewane, ale te akurat dzisiaj mają wjechać z dostawy no i też stopnie schodowe metalowe, które sami składamy. Mamy mnóstwo innych towarów, ale co ja będę wam wymieniał? Ja to w zasadzie zarządzam całym magazynem i rozdzielam pracę między chłopaków. Mamy sporo roboty, więc nikt się nie nudzi. Pilnuję także stanów magazynowych i jak jest konieczność daje zamówienie do działu zleceń. Dzisiaj po spisie okazało się, że zostało tylko jedno mocowanie krat pomostowych, więc od razu poleciałem na górę, żeby szybko złożyli zamówienie. Na magazynie mam też schody, które mają cynkowanie ogniowe i sprzedają się tak samo jak stopnie schodowe metalowe, które wprowadziliśmy już bardzo dawno temu. Kiedy poszedłem do góry i zaniosłem zamówienia, to zatrzymała mnie Maria z księgowości, żeby pogadać. Lubimy się z Marią i dużo rozmawiamy. W pracy wszyscy ze sobą mają bardzo dobry kontakt i dbają o relacje, aby były jak najlepsze. Wcześniej pracowałem w innej firmie, ale nie miałem możliwości awansu, więc postanowiłem zrezygnować, co było bardzo dobrym krokiem, ponieważ teraz mam lepszą sytuację zawodową, co przekłada się oczywiście na finanse.

Z żoną planujemy wziąć kredyt na dom, który planujemy kupić w przyszłym roku. Dzięki tej pracy jest to bardzo realne i wiem, że się uda. Moja żona też ma dobrą pracę, ponieważ jest kierownikiem działu logistyki w firmie telemarketingowej i zarabia dobre pieniądze.