Strona internetowa sklepu z częściami

Zawodowo zajmuję się tworzeniem stron internetowych. Nie narzekam na brak klientów, w końcu każda firma musi się zaprezentować w internecie. Zazwyczaj trafiają do mnie nowo powstałe firmy, zdarzają się czasem takie, które chcą rozbudować swoją stronę internetową.

Sklep z częściami peugot – to będzie wyzwanie

sklep z częściamiOstatnio miałam nietypowego klienta. Może nie tyle był on nietypowy, o ile nikt chyba z branży motoryzacyjnej się jeszcze do mnie nie zgłaszałam. Przyszedł do mnie pan który prowadzi sklep z częściami dacia. Ma on swój sklep stacjonarny, jednak chce mieć też sklep internetowy. Potrzebuje zatem witryny, żeby mógł to robić. Tani sklep z częściami peugeot to na pewno dla mnie wyzwanie, ponieważ nie znam się za dobrze na motoryzacji. Jednak też nie jestem kompletnym amatorem, więc jakoś sobie chyba poradzę. Zabrałam się zatem za przygotowywanie wszystkiego. Sklep z częściami renault powinien mieć przejrzyste menu i dobrą wyszukiwarkę. Każdy klient powinien móc znaleźć to co ich interesuje. Ważne jest to, żeby kategorie były dobrze dopasowane. Razem z właścicielem doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie podzielić wszystko kategoriami, an przykład układ hamulcowy, opony, elektryka i tym podobne, a w tym dawać podkategorie. Tak dobrze przygotowany sklep z częściami citroen na pewno będzie chwalony przez klientów. Do tego też ważne są zdjęcia części. Takie części peugeot powinny być dobrze sfotografowane, dzięki temu będzie widać wszystko dokładnie.

 

Klient będzie widział co kupuje. Zaplanowałam zatem wszystko od strony graficznej, dodawałam zdjęcia, przygotowałam kategorie i menu. Potem zadzwoniłam do klienta żeby powiedział czy jego zdaniem części peugeot są dobrze zaprezentowane. Powiedział, ze strona internetowa jaką przygotowałam jest bardzo ładna jego zdaniem i jest zadowolony.