Strona internetowa z przewodami pneumatycznymi

Nazywam się Ola i prowadzę własną firmę. Moja firma świadczy usługi webmasterskie i obsługujemy klientów z każdej branży. Zatrudniam najlepszych pracowników w całym mieście, którzy są w stanie wykonać każde zlecenie. Jakiś czas temu zgłosił się do mnie klient, który produkuje przewody pneumatyczne z prośbą o założenie strony internetowej.

Kiedy się sprawdzą przewody pneumatyczne?

przewody pneumatyczneZadanie to przydzieliłam Mateuszowi, który doskonale sobie radzi z tego typu zleceniami. Mateusz spotkał się z klientem i uzyskał niezbędne informacje do założenia strony. Ja zawsze osobiście sprawdzam każdy projekt, zanim zostanie on przedstawiony ostatecznie klientowi. Mateusz na stronie wstawił zakładki, gdzie były szybkozłączki pneumatyczne wraz z podanymi cenami. W kolejnej zakładce znajdowały się elektrozawory pneumatyczne wraz z podziałem i wyjaśnieniami. Strona była wykonana prawidłowo. Poprosiłam go tylko, by siłowniki pneumatyczne również umieścił w innej zakładce. Znajdowały się tam gdzie szybkozłączki pneumatyczne i w mojej ocenie było to nieczytelne. Mateusz zastosował moje wytyczne i po tych zmianach zaprosiliśmy klienta na prezentację jego strony. Klient był bardzo zadowolony z efektów naszej pracy i powiedział, że teraz jego wytrzymałe przewody pneumatyczne na pewno będą się o wiele lepiej sprzedawały niż wtedy, kiedy takiej strony nie posiadał. Mateusz otrzymał dodatkową premię za to zlecenie, ponieważ bardzo szybko sobie poradził z całym zadaniem i ciągu tygodnia wykonał zadanie.

Klient, który produkuje między innymi elektrozawory powiedział, że jest bardzo zadowolony z usług mojej firmy i na pewno będzie nas polecał wśród swoich znajomych oraz kontrahentów. Ucieszyło mnie to, ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową i bardzo ważną dla wszystkich pracowników.