Sylwester z DJ

Teraz już niestety minęły czasy gdy razem z mężem wychodziliśmy gdzieś na bale sylwestrowe. Mamy teraz małe dziecko i tak naprawdę czasem mam wrażenie, że te czasy gdy mogliśmy iść się gdzieś pobawić minęły bezpowrotnie. Bo tak sobie myślę, że nawet jeśli teraz byśmy gdzieś poszli i by moja mama przyjechała do dziecka to i tak nie za bardzo chciałoby mi się gdzieś iść.

Dj puszczał najlepszą muzykę

najlepszy DJTak naprawdę ja cały czas jestem zmęczona wieloma obowiązkami i nie wiem czy na takiej imprezie wytrzymałabym do północy. Jednak pamiętam jednego sylwestra gdy z mężem pojechaliśmy do Poznania do znajomych. Był to po prostu taki sylwester, którego się nie zapomina. Poszliśmy na bal zorganizowany na bardzo dużej sali z grupą przyjaciół ze studiów. Bal prowadził typowy wodzirej na wesele i muszę przyznać, że poszło mu świetnie. Potrafił wyciągnąć do tańca nawet najbardziej oporne osoby. Tak naprawdę konferansjer i wodzirej była to ta sama osoba. Tylko w zależności o d tego co chce powiedzieć czy zrobić było zakładane inne nakrycie głowy. Z wodzirejem był tani i najlepszy DJ Poznań, który puszczał naprawdę bardzo dobrą muzykę. Podobno był to najlepszy DJ w mieście, który grywa w największych klubach nie tylko w kraju. Myślę, że taki DJ na studniówki także byłby dobry. Na mojej studniówce była kiepska muzyka i przez to wszyscy źle się bawili. Także to jaka jest muzyka jest bardzo ważne. Bo co z tego, że jest wiele młodych osób, które chcą się bawić skoro muzyka jest puszczana nie nadaje się do niczego. Po prostu DJ musi mieć odpowiedni gust muzyczny i musi wiedzieć przy czym ludzie się bawią na tego typu imprezach.

Tamten sylwester był naprawdę bardzo dobrze zorganizowany. Pamiętam, że wcale nie płaciliśmy dużo za parę a było wszystko to co powinno być. Było naprawdę bardzo dobre jedzenie.