Sypialnia teściów- pościel satynowa

Moi teściowie bardzo lubią remonty. Nie wiem lubią po prostu zmieniać coś cały czas w mieszkaniu. Moja teściowa wiecznie poszukuje nowych inspiracji. Co jak na nowo urządzić by wyglądało dobrze. Ostatnio pojechaliśmy do teściów do Krakowa i zaskoczyli mnie bo zrobili sobie nową sypialnie.

Pościel satynowa u teściów – wielkie zaskoczenie

pościel satynowa

Najbardziej zaskoczyli mnie tym, że cała tą sytuację z remontem trzymali w wielkiej tajemnicy. Rozmawialiśmy przez telefon zawsze raz w tygodniu i nie wspominali o tym, ze planują coś robić. Zresztą teściowa ostatnio marudziła, że chciała gdzieś z teściem pojechać ale nie mają za bardzo pieniędzy. I okazało się na co je wydali. Zrobili po prostu sypialnię. Może sypialnia nie była do końca w moim stylu. Jednak wiedziałam, że do nich pasuje idealnie. Ja zawsze wolałam bardzo stonowane kolory. A teściowe lubili bardzo mocne kolory. Podejrzewam, że jest to związane z temperamentem. W sypialni było wielki łóżko z ciemnego drewna. Były też dopasowane kolorystycznie szafki nocne. Oczywiście kolor ścian był bardzo intensywny. Jednak ze ścian była ciemnofioletowa. A reszta ścian była w różu jednak takim pastelowym. Mieli też piękna pościel. Teściowa powiedziała, że w sklepie kupiła też pościel z satyny bawełnianej dla nas bo jest rzeczywiście bardzo dobra. Ucieszyłam się bo widziałam kiedyś, że taka pościel satynowa najlepszy sklep jest dość droga. Jednak wiedziałam, że jest to towar najwyższej jakości. Taka pościel zawsze mi się podobała tylko po prosty zawsze były inne ważniejsze wydatki. Także prezent od teściowej bardzo mnie ucieszył.

Wybrała także pościel dla nas, która od razu przypadła mi do gustu. Pościel dla nas była w pastelowych barwach i miała na sobie jakiś delikatny wzór. Gdy ją tylko dotknęłam poczułam jak miła jest w dotyku, dużo bardziej miękka od zwykłej pościeli.