Szafy pod zamówienie klienta

Chyba każdy z nas chociaż raz zamawiał szafę na wymiar. Taką, która była pojemna i mieściła wszystkie potrzebne dla nas rzeczy. Bardzo często zamawiane są szafy mające spełniać rolę garderoby w sypialni. Ponad to często do przedpokoju szafa na wymiar zamawiana jest z lustrem. Wiele jest rodzajów szaf, po które przychodzą klienci.

Szafy na wymiar do przedpokoju

szafy na wymiar tychyJeśli chodzi o szafy na wymiar Tychy mają bardzo wiele salonów meblowych. Takich sklepach możemy zamówić szafę na dowolny wymiar. Zazwyczaj przychodzi do nas pracownik danego sklepu, który często jest projektantem wnętrz pobiera dokładne wymiary np. naszych ścian i zlecamy ten sposób wykonanie projektu danej szafy. Następnie po zatwierdzeniu przez nas projektu takiej szafy czy garderoby zostaje wykonana właśnie taka szafa. Czas realizacji zazwyczaj wynosi nawet kilkanaście tygodni. Dlatego jeśli jesteśmy jeszcze w trakcie remontu np. naszej sypialni to od razu powinniśmy zgłosić się do salonu meblowego, które chcemy wykonać daną szafę. Cena za szafę wraz z projektem o wymiarach około 3 m na 2,5 m to koszt około 4000 zł.Bardzo często wykonywany są szafę w kolorze białym oraz z naturalnego drewna. Takie pasują do każdego rodzaju i stylu wnętrza. Każda aranżacja naszego pomieszczenia z taką szafą lub garderobą będzie wyglądać idealnie. Do przedpokoju natomiast bardzo często wykonywany są szafy w ciemnym kolorze np. czarnym.

Chcąc wykonać szafę na zamówienie powinniśmy najpierw przeczytać opinie o danym salonie meblowym. Takie opinie znajdziemy na różnych stronach internetowych. Tam klienci oceniają pracę danego salonu meblowego i zarazem polecają lub odradzają kupowanie mebli w danym sklepie. Polecane i cenione pracownia Stolarska lub sklepy meblowe mają napięty kalendarz i zleceń na kilka miesięcy naprzód.